Jen idiot by zvolil za prezidenta právě...

26. ledna 2018 v 18:28 |  Můj Blog

Ano, Střížovi došly nápady, musí se chytat mainstreamové vlny, aby také podojil pomyslnou kravičku pozornosti. Stále ale ne tak moc jako super-uber-cool párty na vašich Instastories s mojitem s přirážkou vysokohorského kina, jelikož ta máta pravděpodobně prošla trávicím traktem Eda Sheerana během jeho menstruačního cyklu. Protože se mi zvedá ze všech těch názorů kufr a jsem pravděpodobně stejný odborník na politiku jako Láďa Hruška na… no prakticky cokoliv, co dělá… bude více než troufalé a povýšené o tom napsat svůj vlastní názor. A přesně díky tomuto vznikl tenhle blog. A jako už vždy- nemáte zač.To, že je nadpis čistokrevný clickbait pravděpodobně netřeba polemizovat. Všichni chcete jen vědět, na čí straně stojím a celý článek Vás absolutně nezajímá. Což je vlastně naprosto geniální metafora pro souhrn informací, které čtete pro svého kandidáta, nebo naopak proti vašeho protikandidáta (Ta věta je tak krkolomná, že ani nevím, jestli dává smysl. Skoro jako Drahošovo vyjadřování- páni!). Na čí straně jsem, vám samozřejmě neprozradím na začátku článku a rozhodně ho nezvýrazním jak tučně tak ani kurzívou. Jen si to všechno přečtěte, pacholci. I když nutno podotknout, že na jakou stranu se přikláním, bude pravděpodobně očividné z následujících několika řádek.

Aby byl tento článek absolutně zbytečný a pokrytecký, hned na úvod vám říkám, že soudím na základě debat a "debat", které proběhly, nemám absolutní pojem o politice a ani nevím, jaké činy za oběma pány stojí… Asi jako 90 % z vás, ehm. Do komentářů mi pak klidně napište, kolika z vás vystřelil po těchto větách tlak rychlostí, jakou vám umírají mozkové buňky při sledování zpravodajství TV Nova.

I když se toto vyloženě netýká některého ze dvou kandidátů, zkritizovat vás za tyto názory stejně musím. Týká se to především formátu "debat". Ano, všichni v tom cítíme závan západu silný jako týden vkuse pstruhem žijícím v odpadní vodě čínské čističky vod mytá kunda (heh, pussy). Otázkou je, co vám přesně na tom vadí? Chcete 4x tu stejnou seriózní debatu? No jasně, že nechcete. Celé dny čučíte do Ksichtoknihy na nejrůznější pranky, ale to je oukej. Spoiler alert- tyhle "srandičky" jsme dělali už dááávno před tím, než nějaký internet byl. Nutno podotknout, že mi jsme dělali skutečné žerty. Žádné nahrané nesmysly, které vám dráždí bránice více, než kurva zkurvená* váš penis po měsíci stráveném na ryze chlapeckém táboře. To co tím chci říct je to, že se v dnešní době zkrátka stává komerčním naprosto cokoliv, tak proč ne volební diskuze? "Protože je to závažné téma a měli bychom to brát vážně!" Od toho je tu debata České televize. Takže nasrat vám, pokrytci, stejně se na to koukáte a máte z toho srandu.

Nyní se přesuneme k samotným kandidátům. Co mi hlava nebrala a nebere, jsou názory a lékařské posudky na Miloše Zemana. Upřímně v poslední době žiji ve státě, kde je každý sportovní expert, politický expert a v poslední době dokonce lékařský guru. Nechápu, kde stíhají nasávat všechny ty informace? Asi, když mi dávají okurku do cheese, nebo pravděpodobně, když zrovna nefotí selfiečko z výstavy soch tesaných z velbloudích exkrementů, které jsou pro mladého člověka důležité, aby jej posunuli dál v jeho kariéře. A co především, považovat zdravotní stav jako argument volit druhou stranu. Následující větu berte prosím s velkou nadsázkou, snažím se jen poukázat na tu nelogičnost. Zvolili byste Hitlera před Stevem Jobsem, jen protože byste věděli, že se nedožije věku 57 let? Čímž nechci říct, že by se snad Zeman neměl dožit konce potencionální prezidentské funkce, ale takhle to spousta z vás prezentuje.

Dalším stavebním kamenem pro mou pyramidu rozhodnutí (já vím, nedává to smysl) bylo jednoznačně vyjadřování. Zatímco pan inženýr Drahoš mluví stále stejně, ze Zamana jde cítit, že se umí přizpůsobit danému formátu. Jak, ptáte se? Tak třeba tím, že naprosto roznesl Drahoše v "debatě" na Primě. Bylo to jako sledovat Rap Battle Eminema se Zdeňkem Troškou. V některých situacích spíše Pitkinem. Každý zdravě tupý člověk, sociálně zaostalý, nebojím se říct, že dokonce i Brušperák musí slyšet, že Drahoš si tam stále mele nějaké strojově naučené věty. A ten přednes. Geez fuck. Ani pakl Redbullů říznutý kokainem z Kolumbie by mě nedokázala udržet vzhůru, po dobu jeho přednesu. Upřímně i Jigglypuff je v porovnání s ním naprostý amatér s Marfanovým syndromem. Valné části z vás určitě přišla na mysl Zemanovy vulgarismy. Tak odkud to vezmeme sluníčkoví lidé jezdící na jednorožcích s dildem místo rohu do práce? Je poněkud rozdíl používat slova jen tak zbůhdarma a používat je tak, aby podtrhli podstatu dané věty. To je věc jedna. Věc druhá je ta, že nevidím důvod proč neříkat věci narovinu? To máte vážně už takový problém říct věci, tak jak se skutečně mají? Stále mluvit v rukavičkách a mluvit nějaké obecné sračky? Jsem člověk, který nemá problém v článku používat slova jako: "zárodek houpacího koně, kterého oplodnil vzteklinou prolezlý kříženec kapavky a herpesu." Ne vážně, koukněte tady. Někdy je zkrátka namístě se s tím nesrat. Například, když jste hlavou státu, že jo? Ehm. Víte přece, jak to dopadá, když se někdy zachází s věcmi až moc humánně... uprchlíci... kuck, kuck.

I když je to možná podobné předchozímu odstavci, nesmím opomenout svou propagaci. Což, někdo evidentně zapomněl vzpomenout Drahošovi. Jednoduše, tam, kde Zeman odpoví tak, že samotným výrokem zavře Drahošovi ústa přesně mířeným úderem Muhammada Aliho, tam Drahoš v prakticky druhé větě začne kopat do svého oponenta. Je třeba si uvědomit jaký je rozdíl v tom propagovat sebe sama a snažit se shazovat oponenta. Chcete být vy nejlepší, nebo jen chcete, aby ten druhý vypadal hůř? Nevěříte? Jukněte na poslední minuty debaty z ČT.

No a samozřejmě to, na co všichni čekáte. Reprezentace. Většině z vás vadí to, že Zeman působí jako starý kouřící alkoholik. No, na to mohu říct jen jedno. KDO lépe by dokázal tuhle zemi reprezentovat? Dopíjí sklenici vína a oklepává uhlíky na vodní dýmce.

Snad úplným závěrem bych chtěl říct, že název článku je skutečně jen stupidní, debilní clickbait. Ve výsledku nejste idiot, ať už budete volit kohokoliv. Idiot pravděpodobně budete, protože jste idiot. A také pokud se na volby vydlabete. Není nic jednoduššího plkat a brečet poté, co jste zůstali sedět doma a raději si čichali k vlastnímu análnímu sekretu. Plkat a brečet celých těch dlouhých 14 dní. 14 dní? Tak počkat. A jooo. My se vlastně vždycky máme špatně jen těsně okolo voleb, že? Troufám si říct, že 90 % lidí politika mimo volby nezajímá a neřekl bych, že je do nějaké míry ovlivnila. Těch zbylých 10 % jsou pak 20 letí političtí profíci, kteří se při nácviku svých proslovů pravděpodobně inspirují filmem The Room. Protože kdo jiný by měl kecat do politiky, než člověk s takovou várkou zkušeností. Třeba maturitním vysvědčením...

Jinými slovy. Já si užil psát tento článek a ať už jste volili koholiv, nebo ať už zítra budete volit kohokoliv, asi mi to život nezničí a stále vás budu považovat za stejné buchty a klobásy, jako jsem vás považoval do teď.

Příště očekávám takovouto debatu.
__________________________________________________________________________________________________________
*kurva zkurvená- dá všem, kromě tebe
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zboro Zboro | 27. ledna 2018 v 11:19 | Reagovat

Ještě si přečti, kolik z jeho výroků bylo pravdivých a dopiš to do článku :)

2 strizuv strizuv | 28. ledna 2018 v 19:19 | Reagovat

[1]: No, co se pravdivosti výroků týče, četl jsem jen některé hrubé číselné přehledy, kde i protistrana měla nějaký ten škraloup. Z tohohle hlediska to beru, že pochybili. Je jedno jestli stáhneš nelegálně jeden film nebo 5. Pirát jsi tak jako tak... Další věc je ta, že pokud se jedná o nepravdivý výrok, že je průměrný důchod 11 a pravda je, že 12, tak mi to asi žíly zase tak moc netrhá...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama