Střížodaní: druhá strana odpovídá

5. prosince 2016 v 0:00 |  Vánoce 2016

Je to až neuvěřitelné, ale už to bude 3. rok, kdy tento svátek slavíme tento úžasný a skovstný svátek! Slavíme jej, že jo?Pro ty zvás, kteří by náhodou zapomněli, svátek Střížodaní je krásný a mírumilovný svátek, kterým vzdáváme čest každým rokem přesně 5. prosince jednomu borcovi (ne, neuhodnete jakého). A pokud se opravdu stalo, že jste tak zaostalí a můj blog čtete teprve od letoška, pak vám to všem Brušperákům znovu vysvětlím.

Svátek Střížodaní je krásný ve své jednoduchosti. Co k tomu potřebujete? Penis. A také bývalou přítelkyni. Ještě se vrátím k tomu penisu (nevěřím, že jsem to řekl/napsal). Může být jak skutečný tak i ten připínací. Jo, jsem tolerantní i k lesbičkám. Pak už jen stačí jen poslat zprávu ve smyslu: "Čauky bejvalko, krásné Střížodání! V 5 jsem u tebe jako na koni... a pak můžeš být jako na koni ty. Mrk, mrk, cha, cha! ;O" Načež by si pro vás vaše ex měla vyhranit prostor. I když "měla" je asi hloupé slovo. V tomhle ohledu se dá o tom přemýšlet trošku jako o Velikonocích. Zkrátka se počítá s tím, že v ten den budou mít pořádně červenou prdel, budou pořádně potřísněny a projde jim rukama spousta vajec.

Teď ale proč se článek jmenuje "druhá strana odpovídá". Již minulý rok jsem se setkal s krásnou reakcí ze strany samotných ex. A samozřejmě nejen já, ale i spousta dalších borců tam venku (vždycky jsem chtěl tu frázi "tam venku" napsat). Samy bývalky totiž začaly být aktivní a rozesílaly zprávy, jak se na své "koledníky" těší a že už mají pro ně připravena překvapení v podobě oblečků, kamarádek apod.

A to je vlastně asi tak vše. Ne, tenhle článek nemá prakticky žádnou hodnotu (dokud neprozřete), jen jsem vás chtěl trošku inspirovat, popostrčit a hlavně... hlavně poslat vzkaz...

"V práci končím v 5, takže mě můžeš očekávat něco okolo půl sedmé, mimozemšťanko ;)"


Přečtěte si článek i Orlím zrakem. Klikněte na obrázek níže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama