Střížodaní: až druhý pohled odpovídá

17. prosince 2016 v 0:00 |  Vánoce 2016 orlím zrakem

Je to až neuvěřitelné, ale už to bude 3. rok, kdy tento svátek slavíme, tento úžasný a skovstný svátek! Slavíme jej, že jo? I přesto, že se mi několik reakcí dostalo, stále to nebylo tak úplně ono. Než vážně to brali jako informaci pro zasmáni.Pro ty zvás, kteří by náhodou zapomněli, svátek Střížodaní je krásný a mírumilovný svátek, kterým vzdáváme čest každým rokem přesně 5. prosince (Ne to datum není náhodné. Stoojí za tím jedna významná událost. A i když se snažím být co nejúpřímnější- v rámci orlího zraku-, zveřejnit tuto informaci je stále něco, co nepovažuji adekvátním pro tento blog) jednomu borcovi (ne, neuhodnete jakého). A pokud se opravdu stalo, že jste tak zaostalí a můj blog čtete teprve od letoška, pak vám to všem Brušperákům (a Kateřiničákům) znovu vysvětlím.

Svátek Střížodaní je krásný ve své jednoduchosti. Co k tomu potřebujete? Penis. A také bývalou přítelkyni. Ještě se vrátím k tomu penisu (nevěřím, že jsem to řekl/napsal). Může být jak skutečný tak i ten připínací. Jo, jsem tolerantní i k lesbičkám. Pak už jen stačí jen poslat zprávu ve smyslu: "Čauky bejvalko, krásné Střížodání! V 5 jsem u tebe jako na koni... a pak můžeš být jako na koni ty. Mrk, mrk, cha, cha! ;O" Načež by si pro vás vaše ex měla vyhranit prostor. I když "měla" je asi hloupé slovo. V tomhle ohledu se dá o tom přemýšlet trošku jako o Velikonocích. Zkrátka se počítá s tím, že v ten den budou mít pořádně červenou prdel, budou pořádně potřísněny a projde jim rukama spousta vajec.

Teď ale proč se článek jmenuje "druhá strana odpovídá". Již minulý rok jsem se setkal s krásnou reakcí ze strany samotných ex (ne však od mých ex, nutno podotknout). A samozřejmě nejen já, ale i spousta dalších borců tam venku (vždycky jsem chtěl tu frázi "tam venku" napsat). Samy bývalky totiž začaly být aktivní a rozesílaly zprávy, jak se na své "koledníky" těší a že už mají pro ně připravena překvapení v podobě oblečků, kamarádek apod. Dost možná to nemělo nic společného se Střížodaním, ale byla to pouze shoda náhod.

A to je vlastně asi tak vše. Ne, tenhle článek nemá prakticky žádnou hodnotu (dokud neprozřete- prozřeli jste?), jen jsem vás chtěl trošku inspirovat, popostrčit a hlavně... hlavně poslat vzkaz... Otázka je, jestli jste jej našli.

"V práci končím v 5, takže mě můžeš očekávat něco okolo půl sedmé, (E.T.) mimozemšťanko ;)"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clementbrusy Clementbrusy | E-mail | Web | 20. prosince 2018 v 12:37 | Reagovat

Porn photo of my ex here => https://vk.cc/8OGwS5

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama