Předsevzetí

1. prosince 2016 v 0:00 |  Vánoce 2016

Nargh! Až je mi blivno o tomhle psát. Ale jsem přeci spasitel, ne? Musím vám opět ukázat tu cestu. A jaké období v roce je příhodnější, než právě to Vánoční?Vezmu to hned pěkně zkraje. Chápu, že se stejně neubráníte tomu nátlaku a hned 1.1.2017 si řeknete, že začnete hubnout, že se naučíte hrát na hudební nástroj, že zlepšíte svou životosprávu a podobné naprosto nesplnitelné nesmysly, které se rovnají mixu potu feťáka šňupajícího koks zředěný kečupem a sirotčích slz.

Některé věci se zkrátka nezmění, zvykněte si. Michael Bay bude stále točit Transformery, Jágr bude hrát hokej, nejproblémovější holky budou vždy ty s maďarským příjmením, Stříža zůstane navždy boží.

Ale neklesejte na mysli (když se nad tímhle souslovím zamyslíte je to hrozná sračka, že?), i maestro Stříža se tu a tam utne s těmi předsevzetími. Ano, ano narážím (jednu moc milou dívčinu) na prokleté Vánoce 2014, kdy měl vyjít každý den jeden článek. A přesně proto se to letos pokusím splnit... Čemuž bude odpovídat i formát a rozsah článků.

Chápu, že vás tenhle "start" zrovna moc nenadchnul, ale to je to pomyslné nutné zlo, ale věřte mi. Pokud na vše budete správně nahlížet, bude to úžasnější, než dvě fretky, které si to rozdávají v kůlně vašeho alkoholického souseda (jo ten, co šňupe ten koks s kečupem).

Asi bych měl říct nějaké "moudro" na závěr, k těm předsevzetím, že? Páč jinak tenhle článek postrádá smysl. Stejně jako váš patetický život (wow! tohle je drsné i na mě!).

"Nikdy netvrďte, že něco dokážete, pokud o tom nejste přesvědčeni. Pak budete skutečně pro smích."

Přečtěte si článek i Orlím zrakem. Klikněte na obrázek níže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama