Pište, co chcete

20. prosince 2016 v 0:00 |  Vánoce 2016 orlím zrakem
Protože jste to opět špatně pochopili, nadešel čas vám to vysvětlit. Psát, či nepsát? Sněží, či nesněží? Máte doma okna, či Linux? Ten úvodní obrázek Orlím zrakem vypadá trošku jako Waldo, že?Neexistuje nic kouzelnějšího než Vánoce na Facebooku (Možná Disneyland v zimě... A holčičí zadeček. Ehm.). Všichni sdílí vánoční koledy, jejichž názvy jste už dávno zapomněli a teď jste je ne a ne, nemohli najít, omylem jste nasdíleli váš skvělý dárek pro mamku veřejně, takže to již pro ni není překvapení a preventivně sdílíte statusy o tom, že si ostatní mají strčit statusy o sněžení někam... Počkat, cože?

Jak jako statusy proti sněžení? Ale no tak. Ano, řekněme si to narovinu. Psát si status "venku sněží" je opravdu debilní. Debilní jako již narozený plod toho houpacího koně z minulých článků. Co je ale ještě debilnější? Když se koncem listopadu začínají hemžit napříč Facebookem statusy a fotky ve stylu "Statusy o sněhu přicházejí!", "Všem svým debilním přátelům připomínám, že máme doma okna, takže opravdu vím, že venku sněží!" apod., ještě před tím, než opravdu někdo napsal "venku sněží"?! Upřímně. Kolik z vašich přátel si napsalo status "Jeee! Venku sněží!" Hádám, že nikdo. Zato anti-sněhových statusů jsou tři prdele.

Popravdě byste neměli raději sdílet absolutně nic, protože některé vaše výtvory by nevypotili ani dva homosexuální homelesáci bojující o poslední kousek kopulujících krys. Chápu, že je strašně in jít proti proudu, ale musíte si uvědomit, co je ten proud. Než vám tady stále a znovu vysvětlovat celou tuhle myšlenku, myslím, že úplně nejsnadnější bude citovat, jednoho z "našich" borců ve zbrojí. Možná ho znáte...

"Pýtajú sa, prečo plávaš proti prúdu? Podľa mňa váš prúd pláva proti prúdu. Takže vlastne plávam s prúdom, pokiaľ plávam proti prúdu. Chápeš?"
- Michal Dušička (Majk Spirit) (Jo, to jméno jsem "zašifroval", aby mi tu nebrečeli někteří "hudební odborníci".)

"A vůbec. Jdu si hodit status o sněžení."

V tomto případě bude asi lepší shrnout celý článek a popsat jej trošku lidsky. Už jen to, že píši o tom, jak jste hloupí, když si myslíte, že jdete proti proudu, když hatujete ty, kteří jdou podle vás s proudem, ze mě dělá právě někoho, kdo jde s proudem. Pravdou je, že ať se postavíte na jakoukoliv stranu, jdete prakticky s proudem. Pokud se chcete něčím vyznačovat a vyčnívat z řady, pokuste se být více kreativní. Protože tyhle pseudo-inteligentní názory a žabomyší války z vás nedělají nic výjimečného. Naopak, tahle potřeba poukazovat na zřejmý fakt a myslet si, že jste originál, je ten nejtuctovější postoj vůbec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama