2017- Na co do kina #3

18. prosince 2016 v 0:00 |  Vánoce 2016

A už potřetí se koukneme na zoubek filmům nadcházejícím... Je docela divné koukat se filmům na zoubek, ale co už. Tak co ještě zajímavého kina přinesou?


Ještě než se opět vrhneme na tu další várku, musím vám říct, že jsem přišel na další zajímavou spojitost filmů pro příští rok. Tak jak byl rok 2004 rokem "dvojek", tak v nadcházejícím roce se to bude hemžit "trojkami". Náhoda? Dost možná. Ehm...

Pobřežní hlídka

Co je to za film?
No popis jako takový je asi zbytečný. Kdo by si nepamatoval kultovku s Pamelou a Davidem Hasse... Hassfl... flemch. No vždyť vy víte. Nemusíte se však bát. Tihle dva tam hrát nebudou. Lidé by si to pak pletli s nadcházející Mumií.
Proč jít do kina?
Protože je to jeden z filmů, který bude obsahovat zmíněné trojky. Sice v trošku jiném kontextu, než jaký jsem uváděl, ale jsou tam! Dalším prvkem, který určitě stojí za zmínku, je například všemi oblíbeny Dwayne Johnson, který má řádně napilno a je snad všude, kde se dá. Dalším stěžejním kamenem (patrně v mých očích) je jednoznačně Zac Efron. #NoHomo. Jo jo, jasně. Jen se smějte, ale tenhle týpek ušel solidní kus cesty. Od Disneyho k porovnávání sil s Rockem. Je to šéf a filmy s ním, musíte uznat, mají svou jistou hodnotu. Nějakou... Ehm. Jo a taky skutečnost, že tenhle film si dělá srandu sám ze sebe a z vlastního žánru. A střízlivý pohled není nikdy na škodu.

Valerian a město tisíce planet

Co je to za film?
Teď budu trošku za pokrytce, ale nemám nejmenší tušení. Je to takový ten film, o kterém se patrně už teď mluví, v průběhu roku se o něm bude mluvit ještě více a skončí s takovým tím klasickým hodnocením, že to vlastně mohlo být lepší, ale jinak je to vlastně fajn.
Proč jít do kina?
Na tohle asi nejlépe odpoví trailer. Film bude jedna velká vizuální jízda, kterou určitě stojí za to vidět v kině. A když opomeneme ústřední (mužské) duo, bude mít ve filmu štěk i Rihanna. Ne, že bych ji považoval za hlavní lákadlo, vzhledem k tomu, že předpokládám, že ve filmu bude mít tak 5 minut čistého času, ale existuje šance, že tam bude velice lehce oděná. I když to je vlastně taky blbost. Řekl bych, že na to bude stačit její instagram. Ve zkratce tedy. Vypadá to pěkně. Buďme jednou povrchní.

LEGO Batman

Co je to za film?
Spojení dvou věcí, které musí zkrátka zbožňovat každý. LEGO a Batman. Cynický klaďas vrhnutý do ztřeštěné animované komedie. Co více si přát? A to nemluvě o tom, že si Batman prohláškoval už celý LEGO film. Tohle je zkrátka sázka na jistotu.
Proč jít?
Neříkal jsem to už? LEGO a Batman! No tak! A i když příští rok upoutají pozornost z hlediska animáku pravděpodobně hlavně temně vyhlížející Auta 3 a Já, padouch 3, protože prostě Mimoni, LEGO Batman má dle mého názoru jednoznačně největší potenciál. A s trochou štěstí nám k filmu přispějí nějakým chytlavým hudebním skvostem The Lonely Island. A v neposlední řadě vás určitě přesvědčí hláškami napráskaný trailer.

Logan

Co je to za film?
No, pro ty z vás, neznalé komiksem uvedeme hned věci narovinu. Logan je již třetím filmem zaměřující se na mutanta Wolverina. A to vám vlastně musí stačit. Dneska jsem obzvláště stručný :O
Proč jít?
Těch faktorů je tolik, že vlastně ani nevím, kde začít. Jednoznačným lákadlem je Hugh Jackman. A to i především proto, že by to měl být jeho poslední výstup jakožto Wolverine. Pokud ho ovšem Reynolds nepřesvědčí k spolupráci na některém z nadcházejících Deadpoolů. Protože ti dva neodmyslitelně k sobě patří a i když, už se hledá nový Wolverinův představitel, v našich srdcích to vždy bude Hugh Jackman. Další informací, která zní víc než libově, je jednoznačně rating. Foxové evidentně přišli na to, že točit nepřístupné komiksovky nemusí být vůbec na škodu (a prodělečné). A Wolverine je přesně tím, komu tenhle dospělácký kabátek bude slušet. Jo a svým způsobem je tohle "trojka". To jen tak na okraj.

Přiznávám, že dneska jsem to docela ošulil frázemi "trailer vás přesvědčí", ale někdy je to přesně to, co potřebujete vidět. I když někdy cpou do traileru jen to nejlepší z toho filmu, nemusí to tak ve finále být (viz. poslední Godzilla). I když je možná tenhle přístup a tahle myšlenka jen ku prospěchu. Jdete pak do kina s nízkým očekáváním a můžete být jen mile překvapeni.

První část

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama