Muži proberte se!

22. listopadu 2016 v 0:00 |  Můj Blog
Nastal opět čas vypustit na Vás to jedno zasrané šovinistické, homofobní hovado, které vám narve pěst do pussy a vytáhne zbytek toho, čemu jsi kdysi tak hrdě říkal koule. Že ti takový úvod přijde až zbytečně moc drsný? O důkaz více, že ti tam něco chybí!Zase se to jednou povedlo. A prakticky za to ani nemůžete. Může za to naše společnost! Viním z toho Clintnovou, vy trumpety. Nemohl jsem si pomoct, to je boží vtípek. It's hilarious! Zpátky ke spiknutí. Je to jedno velké spiknutí proti našemu pohlaví. A tím teď nemyslím těch 30 centimetrů dlouhou 7 centimetrovou chválu (no tak kámo!), ale celé pohlaví jako takové! Zkrátka muže! Zdalipak víte, co bylo 19. listopadu? Že nevíte? Není se čemu divit, když to média nepropagují, že jo.

Zkusím vám to říct takhle. Jakmile zapomenete na 8. března, je oheň na střeše (teď se aspoň tvařte, že víte, že mluvím o MDŽ). Nebo se minimálně nepodíváte na fotbal. Ale to, že nikde není ani zmínka o MDM to každého zajímá asi tak jako osudy lidí v největší díře světa (říkejme ji třeba Brušperk... nebo Kateřinice- díra jako díra). To jako protože mám penis, tak si nezasloužím mít vlastní den? Nebo lépe- nejsem dost důležitý na to, aby to stálo za zmínku? To je sakra SEXISTICKÉ!

A svým způsobem si za to můžete sami, chlapi! Je vám to úplně jedno, jen nad tím mávnete rukou. A ženy dále nabývají na síle a moci. Ale o tom jsme si už povídali přeci. (To že to svítí modře, znamená, že na to můžete kliknout! Wooow! Já vím, já vím!)

Ale nebudeme nadále hatovat ženy. Na to si vystačí samy. Pojďme se podívat na to, proč za to z valné většiny můžete i vy sami. Podívejte se doprdele, co sakra nosíte. My jsme tomu vždycky říkali buzeranti. Vy tomu v poslední době říkáte móda. Nic tak uplého jsme nemohli nosti, protože by nám šlo vidět něco, o co jste vy evidentně přišli. To, čemu my jsme říkali dřevorubci, vy teď říkáte hipsteři... ne, že by to tu úplně patřilo, vzhledem k tomu,, že dřevorubci jsou patrně větší chlapi, než kdybyste sloučili všechny pubické chlupy z vaši "bandy" (napsat něco takového je jako instantní rakovina), ale když už jsem přirovnával...
Ne, ale vážně. Jak to chcete poznat?

A ještě se na chvilku vrátíme k harpyjím... chci říct ženám. Víte, co vždycky dělalo kundy kundama? Že, kruci poslouchali (na slovo) své muže. Než mě začnete kamenovat za sexistické a šovinistické kecy, uvědomte si, že jste každá do JEDNÉ zapomněly na Mezinárodní den mužů! Ha! A taky chci jen na něco poukázat. V dnešním světě to zkrátka vypadá tak, že holka pískne a Širi... pardon chlap (nebo to, co z něj zbylo)... hned běží a udělá přesně, co chce. I když byl třeba domluvený se svými bros. Zkrátka "bro before hoe" už pro takto postiženého "člověka" neplatí. A začíná to gradovat! Teď s nimi chodíte na kávičku a na obídek a za chvíli bude chodit na promoce jejich čivavy nebo pro certifikaci vagínštiny, protože už ji konečně rozumí. (Páni, Střížo, už druhá reklama na tvé články v jednom článku. U savage!). Jistě si teď říkáte spoustu věcí. Jako například, jestli nemám lepší věci na práci a tak. A pak taky určitě něco ve smyslu: "Ale Střížo, vždyť znáš harpyje... totiž ženy. Jak je můžeme odmítnout? Pak nás zničí! Jak to máme udělat?"
A na to existuje ta nejkrásnější a nejjednodušší odpověď. Pojďme si ji ukázat na jednoduchém příkladu:

*Princezna: Miláčku? Zajdeš se mnou na tu výstavu **šampónů?
Vy: Promiň moja, už něco mám.
Princezna: Vážně a co?
Vy:
Koule.

Tarrááá. Bum! Patrně s vámi tak týden nepromluví, ale rozhodně to stálo za to. A aspoň budete moct kouknout na fotbal.

Závěrem

Chlapi... Začněte být opět muži (no to je ale blbost). Podívejte se na sebe do zrcadla a nestyďte se za to, že máte něco navíc (ano, myslím tím penis, haha- puberťáci, duh?!). Hrdě je zdvihněte... Raději možná zdvihněte ruce a bojujte za práva mužů! My se o rakovinu prsu staráme neustále. Nebo snad myslíte, že vám je mačkáme pro vlastní potěšení?! Kolik z vás podpořilo svého partnera v Movemberu? Patrně žádná, protože jsem prakticky nikoho s knírkem už dlouho neviděl! Všichni jen opěvujete těhotné ženy, hladíte jim bříško a dáváte k němu ucho, ale kdy naposledy jste pohladily nějaký penis se slovy: "Výborná práce, pašáku." (Já vím, je to starý vtip, ale sednul tu.) Chceme jen spravedlnost. Ne rovnoprávnost, ale spravedlnost. Takovou, jakou jste si vybrečely vy...


_______________________________________________________________________________________________________________
*Po všech těch harpyjích jsem jim zkrátka musel dát najevo, že jsou to naše princezny- mucík♠
**Tím šampónem si nejsem jistý, jestli jsou myšleny přípravky na vlasy, nebo taková ta skupinka buz... tak jako tak to není nic, kam bys chtěl jít, brácho!
_______________________________________________________________________________________________________________
♠Fajn pod tuhle čáru už to ženské určitě nedočetly. To byla jen zkouška! Nikdy nepolevuj na své vůli! Sem tam něco takového utrousi, ale ty víš své ;O Což je ve své podstatě docela srabácké... Ha! Další chyták. Není to lež, ale svádění. Ale vždyť TOHLE už víš. Páni, už třetí odkaz! Dneska válím!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hrobárka Hrobárka | Web | 22. listopadu 2016 v 0:28 | Reagovat

Dobre som sa zasmiala :-D

2 lolkař lolkař | 22. listopadu 2016 v 17:31 | Reagovat

certifikace vagínštiny, to mě rozsekalo :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama