Pár náhodných mouder #1

8. září 2016 v 20:13 | Stříža |  Můj Blog
Čas od času se to zkrátka stane, že zabloudíte do slepé uličky a potřebujete poradit. V takových případech jdete zcela určitě rovnou na můj blog ("vo tom žádná"). S tím nemám samozřejmě žádný problém, poradím Vám rád. Co kdybych vám ale řekl, že existuje způsob, jak těm komplikacím předejít? Naprostá změna hry, že?! V průběhu psaní blogu, jsem proto posbíral několik mouder a umístil je do tohoto článku. Některé možná budou zaměřeny jen čistě na jistý okruh lidí, ale snad si tam každý najde to své... Moudru zdar!1) Při svádění se nikdy nezamilujte!

A hned první moudro zaměřeno převážně na mužskou část populace. I když nutno podotknout, že se v tomhle ohledu rozšířily řady i o mnoho žen, které jdou tomu štěstí (v jejich případě penisu) naproti. I když to moudro může působit velice zavádějicně, je důležité pochopit, co je vlastně tím "sváděním" myšleno. Nechci tím říct, že by se člověk nikdy neměl zamilovat, ale přeci jenom by to mělo být více přirozené... asi jako erekce. Jo! To je naprosto perfektní přirovnání. Když to nejde a chcete si užít, tak si zkrátka pomůžete pilulkou (pfuuuj- doping!). Takže pokud jdete tzv. "na punk", chcete ji svést a nakonec se zamilujete, gratuluji, jste v prdeli. A to tak hluboko, že vás od tama nevyhrabe ani největší "labužník řiťový" z vašeho okolí.

2) Hledejte protějšek tam, kde s ním chcete nakonec trávit čas.

Možná trošku špatně nadefinováno, ale lépe se mi to jednou větou nepodařilo vystihnout. Spousta lidí dělá tu chybu, že potká svou osudovou "lásku" v baru a pak se diví, že se mu po večerech tahá po barech. Překvapivě. Stejně tak to platí o striptýzu, feťáckém doupěti, nebo fekal hardcore pornu... ehm. Pokud si rádi necháváte srát na hlavu, je to vlastně ok. Hlavně v tom posledním případě, že jo...

3) "Mrdej dokud je tvrdej, až bude měkkej, tak toho nechej."

Hele, já neříkám, abyste se nevázali a byli promiskuitní, ale sakra práce! Viděli jste, čím se to venku v létě hemžilo? Jo? Protože já ne! Ne snad, že by nebylo, co k vidění, jen mě léto letos hodně minulo, jelikož byla spoust práce s... ale o tom až jindy. Podstatou tohohle moudra je totiž to, že byste si měli užívat mládí, co nejvíce. Zkuste se zamyslet, proč se spousta vašich rodičů tak brzo rozvedla. No to protože si většina z nich řekla své "ano" až moc brzo (praskla jim guma... sorry brácho, ale fakt jsi jen omyl) a zkrátka se mohlo stát, že ještě nebyli dostatečně vybouření. Čirá pravda...

4) "Pes, který štěká, je nedovařený."

Jen nějaké čínské přísloví. Prdnul jsem ho sem, protože se to hodí k tomu úvodnímu obrázku.

5) "Co je v domě, není pro mě."/"Neser si tam, kde jíš."

Jo jo, kdo by to neznal. I zde je potřeba si však některé věci doladit a upřesnit. Možná to sice trošku zavání tím prvním moudrem, ale nedělejte ze sebe chytráky a poslouchejte... Totiž, čtěte. To, když si začnete s tou super rajdou od vás z práce, nemravnou doktorkou, nestydatou profesorkou může skončit jedině průserem, masturbací na veřejnosti a videem na pornoserveru. A to přesně v tom pořadí, jak jsem jmenoval profese. Důležité je si tedy ujasnit, že pokud už chcete do něčeho takového vrazit (hehe, vrazit), mělo by to být buď tvé finální rozhodnutí, nebo počítej s tím, že se ti na ono místo už nikdy nebude chodit tak jako před tím. Asi se ptáte: "Střížo, ty jsi takový borec!" (no to technicky vzato není otázka, ale díky ;O ) "Kde bereš ta moudra? Copak ty jsi někdy udělal nějakou takovouhle chybu?" Má odpověď? Jednoduchá. Rozhodně ne a rozhodně ne vícekrát. Duh?!

6) Holky nemají ohryzek.

Fakt ne, kámo!

7) Ten, kdo tě hodí do sraček, to s tebou ještě nemusí myslet tak zle jako ten, co tě z těch sraček vytáhne.

A tady zase trošičku zvážníme. Ne tedy snad, že by moudro, že holky nemají ohryzek nebo dost vážné a závažné, ale přeci jen... Neříkám, že jsou všichni lidé zmrdi, ale no tak, kámo. I ty jsi sem pravděpodobně přišel vyžrat si nějaké to moudříčko, aby sis obohatil svůj život, případně něčí znechutil a především jsi sem nepřišel, protože jsi sakra dobrý kámoš a chceš mi poleštit ego... EGO! Nic jiného! Takže nezapomeňte, že každý, kdo dělá pro někoho něco jiného, od toho očekává něco nazpět, protože i ten největší samaritán to dělá částečně pro svůj dobrý pocit. Takže, když už se někdo rozhodne vytáhnout vás ze sraček, patrně po vás něco chce (zvláštní, jak všechno přeneseno doslovně "zavání" pornem).

8) Ne, houba ti nezvětší penis a nevyhrál jsi ani nový iPhone.

Jasně, ty to přece nepotřebuješ. Jasně, ty ho přeci máš. A teď tutově přemýšlíš, zda mluvím o tom penisu nebo iPhonu, co? Každopádně ne-e. Na internetu nikdy nic jen tak nevyhrajete. Pokud teda nekliknete přímo TADY, kde je stoprocentní šance na výhru. Fakt! Klikej!! >:(

9) Nikdy, opakuji NIKDY se nepokoušej o holku, která má "jednoho takového kamaráda".

Myslím, že je naprosto jasné, že ten "jeden takový kamarád" vlastně vůbec není kamarád. Ne, že by snad byla zoufalá troska bez přátel (Jestli jo, tak ji udělej... kamaráda... tedy ne, abys ji udělal kamaráda, ty debile! Kamarádku jo, ale ne kamaráda. Zkrátka buď její přítel. Na jednu noc. Nemusíš se vlastně ani představovat. Stačí vzkaz. Někdy i nedojedený krajíc chleba. Páni. Tohle je asi nejdelší závorka, jakou jsem kdy napsal!)... Pro jistotu si dáme tu předchozí větu ještě jednou. To kdybys zapomněl. Takže... Ne, že by snad byla zoufalá troska bez přátel (Jestli jo, tak... sakra! Nemohu si pomoct!), ale je jasné, že tenhle "kamarád" ji silně leží v žaludku. A s postupem času ji bude on brzy ležet v lůnu. Penisem napřed. Nemáte zač. Aaaale. Vždyť vy už to znáte z té známe rapové balady, že jo? ŽE JO?! (Pro ty méně chápavé. Je úplně dole. Ta balada!)

10) Lidé nechtějí slyšet váš názor.

Určitě to všichni znáte. Někdo má depku, neví jak dál a zeptá se vás, co má dělat. Nejlepší možnou odpovědí je samozřejmě jej odkázat na můj blog. Co když si to ale náhodou zrovna nevybavíte a chcete svému kamarádovi skutečně pomoct? Pamatujte na jedno. Člověka vlastně ani tak nikdy nezajímá váš názor jako to, že se chce utvrdit v tom, že má pravdu. Typickým příkladem je situace, kdy se dítě ptá: "Mám nakreslit pejska nebo kočičku?" Na to mu odpovíte, že pejska a ono řekne, že asi nakreslí kočičku. Protože už to vnitřně mělo dávno rozhodnuté. Jen chtělo od vás slyšet souhlasný postoj. A na to mám jen jednu radu. Používejte ochranu... Ne vážně, i když to může být špatná rada, člověk vždy nejvíce ocení, když slyší to, co slyšet chtěl.
Čímž se nám zde rodí otázka.

Opravdu jsem vám v tomhle článku něčím poradil?

Aaaaano! Tohle je ta balada ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama