PSY je zpátky a zase je to úchylárna

2. prosince 2015 v 0:59 |  Můj Blog
Zase je to korejsky, zase je to ujeté, zase rozumíme jen 10 % celého textu, zase mám tucty otázek. A přesně proto, je to boží!Že celá Asie je prakticky jako z jiného světa, jste všichni objevili hned poté, co jste na vlastní oči zjistili, co se skrývá za kouzelným slovíčkem hentai. To je sice převážně japonské, ale do Koreii už je to vlastně, co bys chapadlem dohodil. A celý svět je za to vděčný!

Myšlenka celé písničky je víc než zřejmá. "Po kom to máš?" "Zdědil jsem to po otci." A přesně díky této kombinace asijské upřímnosti, která se nestydí za svou zvrhlost, a jen částečného porozumění textu, vyplouvá na povrch TOLIK otázek!

Proč sakra na záchodě tlačí 3 generace? Snaží se nám v té písničce říct, že střevní problémy jsou dědičné? Má to snad fungovat jako reklama na prevenci?
Proč je v klipu něco jako korejský Elvis? A proč tančí? (Myslím tím toho "Elvise". Kdyby netančil sám PSY, něco by tu smrdělo.)
Vzhledem k povaze písničky (soudě podle klipu) si nemůžu pomoct, ale část s malými holčičkami působí značně úchylně. Hlavně "budeš mé kari a já tvá rýže" silně zavání Sambergovým a Timberlakovým "I'm gonna be the syrup, she can be my waffle", kde zpívají o tom, jak si navzájem... no však to znáte. S matkama a tak.
A proč se nejvíce času v klipu soustředí na nejstaršího z těch 3 generací? Má snad celý klip vypovídat o tom, že jsou chlapi úchyláci? No to je vlastně docela výstižné!

Takže co jsme se vlastně dozvěděli?
PSY evidentně tráví spousty času na oddělení s epilepsií, protože tyhle taneční kreace jsou neskutečné a není možné, aby je jen tak vymýšlel, asijské malé holčičky jsou roztomilé (no pedo), korejští muži mají i ve stáří vkus (no homo), po 2 posleších se stává melodie neskutečně chytlavou a především, a to jsem měl zmínit snad jako první, Asiatky jsou neskutečné kosti! Vlastně to odhaduji na hit příštího roku. Každý bude chtít svou asiatku.

A taky je fajn, že se někdo taky jednou zaměřil na otce, po všech těch matkách. Chci říct... všichni máme rádi své matky, ale proč taky nedat zásluhu otcům? Svým vlastním, úchylným, krajně pedofilním způsobem... Což, jak nad tím tak přemýšlím, je docela paradox, jelikož má moje vlastní máti právě dnes svátek. Tak jestli se mi to nepodařilo náležitě před tebou uschovat, nesdílet na žádných sítích, odpojit veškerá zařízení od internetu, tak všechno nejlepší ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama