Faux Pas

4. prosince 2015 v 2:39
Slovíčko faux pas se do vašich slovníků v posledních letech zajisté zapsalo stejně dobře, jak pornoserver do historie vašeho prohlížeče. Týká se to nás všech, je to přirozené a není třeba se za to stydět. Mluvím samozřejmě o tom pornu. S tím faux pas už je to trošku jinak. Sice se to týká nás všech, je to pravděpodobně přirozené a stydět se za to asi pravděpodobně budete, ale na rozdíl od porna asi nebudete vašim přátelům k smíchu. Pokud teda nezadáváte něco jako "germany dolphin footfetish"... Najednou... Proč jsem se však rozhodl o tom napsat? Tedy o tom faux pas, ne o vašich fetiších samozřejmě. No ano, správně. Dozvíte se v článku...


To, že se to týká naprosto všech, jsem se utvrdil hned pár hodin po vydáním minulého článku. Okrajově jsem se zmínil, že má moje vlastní mamka svátek. To, že ten den měla svátek Blanka, si nikdo z mých přátel evidentně nevšiml. Věřím však, že to se stalo díky tomu, že ještě vstřebávali všechny ty důležité informace z článku. Rozhodně ne proto, že můj blog vlastně nečtou... ehm... Na mou obranu, data 2.12. a 12.12. se dají velmi jednoduše zaměnit.

Díky tomuto "incidentu" si vlastně budute moct přečíst několik vskutku kouzelných řádků níže. Abych to snad vysvětlil. To, co si za chvilku budete číst, vzniklo před více jak rokem (pro ty, kteří si zaznamenávají do diáře i to, kdy jdu na záchod, to bylo přesně 23. října 2014). Byl to výsledek přepracování, alkoholu a pravděpodobně více autorů... Ale co to kecám. Je jasné, že něco tak ultimátního a božího bych vymyslel jen já. Nebo ne? (Jistě chápete, že tu nejistotu se snažím vytvořit, kdyby to bylo trapnější, hloupější, či nevkusnější, než bych chtěl abyste ztrávili a mohl to tak hodit na někoho jiného.) Jak jsem již řekl. Článek (nebo něco tomu podobného) se tu už válel nějaký ten pátek, jen mě nikdy nenapadla vhodnější příležitost. A právě k tématu faux pas se to myslím hodí víc, než kdy jindy. Vesele čtení. (My veselí byli.)
_________________________________________________________________
Epic partis with Pogys, Gadis noobis (ne Anubis, to by bylo trapnes ultimates), Polksis (not my sis... to by bylo úchylné), and lot of... bia... Však vítě co myslím. Tento článek bude boží, bla bla bla blu bla bli, božis... Knedlis... Opilis jak cipis.

Doufám, že jste pochopili, že důležitá část tohoto článkis je boooooobies... Jinými slovy Kozýýýý :3 No dobrá. Stop o Bankis Polkis Notsis. Je tu pohoda... a tak dále. Ebola teče proudem. Nebo, že by Gáďa říkal, že je to Tombola? Tombola, Tobola, Ebola? Něco z toho. To nejdůležitější je Kozýýý! Ne, to fagt ne. Tak jako tak, Gáďa neumí vymýšlet názvy. Proto se vlastně jmenuje Gádis Homokladis Petris.

Upřímně lehce mě donutil Dáďa (jo to je Danek+Gáďa, až na to, že tu Mr.Dan vlastně neňý), ale jebis ultimatýs. Částečně mi připadá, že se Ganďa chtěl zbavit jen mé přitominis, protože I'm božis a on sa bojis, že já jebis jeho frendis. Fígl je v tom, že já nejsem (ha!) gaaaay! Důležitá věc obecně čehokoliv jsou KOZYYY!!! Bez Kozis není funis. For realis. K jádru věci. Gáďa je našrot a furt mě nutí psát. Že prý chce být celebritou tohoto blogu. KOZYYY! Pardon. Nedá se soustředit.

Podstata tohoto článku je KOOOZYYYS! Booobies! Kli... ma. Je tu fak zima. Zétra mám školis, ale jebis. Páč dneska pařiiiis! Fullstop. Pogy vraví: Čaute, čaute baby, neviem, čo sta si dali, dali, dali... Tu se zasekl, ale řekl bych, že chtěl říct: Gáďa had malis, kli...ma. Fak je tu kosa. Neeee. To je ta dýmkis. Konec s is, páč je to nudis. Tři píva, infinííít ebolis. Což je Gáďův dring. Takže ve zkratce sem hodíme (já, mé druhé já a Božis) pár základních rad, podle čeho vybírat slečny, divy, ladies, kundis. Doporučuji si to řádně přečíst.

Vodítko číslo raz:
KOZYYYY!

Vodítko číšslo dva:
Šak čo si jak? Nepřečetl si dobře první krok?

Vodítko číslo tři:
Tak to choď někam.

Vodítko číslo čtyři:
Sry, ale Gáďa smeje se ak... no rýmuje se to s číča.

Ne. Teď vážně. Někdy hledáme něco, ale nalezneme něco naprosto jiného, než, co jsme chtěli. V mém případě je to fakt, že jsem BOŽÍ ;O

Tak nějak mám pocyt (mám jen tveďácké pocity), že se Gáďovi podařilo mě odstraňyt z cesty. Z cesty na horu Olymph. Vlastně na hory. U know what I mean. Ale nesmíme urvat všechno slávu mu. Hlavní operand... ne to není ono. Jiné slovo. Nevspomenu si. Ale je to Pogy. Vytáhl mě ven, protože my jsme ti men. Když jste opilí, nejste lepší, jak už jsem řekl... Ale to ony neví 3:) :D Alkohol je fajn. Nefetujte!
_________________________________________________________________

Závěrečná zpráva je více než výstižná, že? S takovým odstupem času je už vlastně hrozně těžké vzpomenout si, za přesně jakých okolností článek vznikal, co všechno se dělo okolo, kdo všechno zasahoval do finální podoby a především... Jak jsme se sakra dostali domů?!!
A pokud jste včera (3.12.) čekali na článek jako na okýnko v adventním kalendáři (což jistě děláte), je to mé velké faux pas. Ha! Vidíte! Faux pas před článkem o faux pas... Já vím, já vím... Mind blown!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama