Tohle se v Kámasútře nedočtete, aneb 10 zajímavých sexuálních praktik na dlouhé večery

13. září 2015 v 2:12 |  Můj Blog
A nenaučí vás to ani ve škole, neřeknou vám to rodiče (doufám) a nedočtete se o tom běžně na internetu (což je teda vlastně docela paradox, protože právě jste na internetu). Ne. Na tohle potřebujete mít svého perverzního, úchylného kamaráda, který vám tyto skvělé poznatky prozradí. A jelikož je mi jasné, že žádné kamarády nemáte, jsem tu já. Nemáte zač. A jen pro jistotu. Dneska 18+... Nebo si aspoň pak smažte historii ;)Seč už je léto plné experimentování a bláznění za námi, začíná (pro většinu z vás) nový školní rok. A podle nějakých studií, jsou na tom prospěchově lépe ti studenti, kteří mají pravidelně pohlavní styk. To je sice podle mě blbost, ale na druhou stranu, by vás to mohlo přimět se sebou sakra něco dělat. A taky to můžete použít při doučování od té sexy profesorky.
Tentokrát přeskočíme všechny rady, jak se k samotnému aktu propracovat (popravdě, tolik času na vás nemám) a přejdeme rovnou k jádru článku. Totiž, jak si ten "akt" zpestřit. Takovými lehce netradičními způsoby.

Donkey punchJak na to?
I ti méně zdatní angličtináři zajisté vědí, že donkey je osel a punch úder. Co to ale znamená v sexuálním slovníku? Základem je mít sex (budete se divit, ale ne u všech technik z tohoto článku budete muset dojít až tak daleko). A ne ledajaký. Musíte mít anální sex. A při troše štěstí budete ten vzadu. Pojedete si takhle svoji rutinu a v okamžiku, kdy ucítíte, že to na vás jde, udeříte holku otevřenou dlaní do zátylku. Ta se lekne, zatáhne půlky, no a inu... vy si to zkrátka užijete více než normálně.
Rizika:
Tak především si musíte dávat pozor, abyste opravdu udeřili otevřenou dlaní a ne například pěstí. Nedoporučují se ani baseballové pálky, láhve, umělohmotné paže a podobné objekty.

Injured pigeon

Jak na to?
A hned další praktikou je ta zmiňovaná, u které nemusí dojít až přímo k samotné penetraci (někdy těmi výrazy překvapím i sám sebe). Snad abychom si rovnou dali další lekci angličtiny. "Injured pigeon" totiž znamená: "zraněný holub". Celá věc se provádí tak, že holce, nebo, chcete-li, partnerovi (ale no tak!) zlomíte ruku a následně jej donutíte s touto rukou... nooo... ehm. Zkrátka udělat to, co většinou děláte sami při sledování "dospěláckých videí". A když tou rukou pak dělá "ty pohyby", vypadá to jako holub s poraněným křídlem. Krásné sny, nemáte zač.
Rizika:
Zlomíte ji doprdele ruku!

Simba

Jak na to?
Vím, co si teď říkáte. "Opravdu mi chceš tímhle článkem zničit celé dětství?"/"Opravdu mi chceš tímhle článkem vytunit celé dětství?" Jo, mám vás přečtené. Netřeba představovat scénu, kdy se narodí malý Simba, Rafiki (to je ten opičák) se prodere davem zvířat, rozbije nějaké pofidérní ovoce a šťávu z něj vylije na maličkého lvíčka, načež ho zdvihne, aby jej všem ukázal. Toho lva, myslím. K provedení praktiky Simba je víceméně jedno jedno o jaký sex půjde (ne, když se sami ukájíte, není to sex!). Důležité je, abyste v okamžiku ejakulace (no co, jsme dospělí, taková slova mohu používat) vytáhli své náčiní z čehokoliv, kde je, a následně svou "šťávu" umístili do dlaně. Pak v této "šťávě" smočíte prst, potřete partnerce čelo a radostně zvoláte: "Simba!"
Rizika:
Neviděla Lvího krále.

Cliffhanger

Jak na to?
No dobrá. Tady je to tak trošku podfuk. Tuhle praktiku jsme asi tak nějak zmutovali, že původní zůstává úplně někde jinde. Když budete šikovní, vygooglíte si ten pravý cliffhanger. Z toho, co jsme nakonec překombinovali my, vznikl sex, při kterém ohnete partnerku přes zábradlí balkónu tak, aby ji ňadra co nejvíce bouchala právě o to zábradlí.
Rizika:
Teď všechny žerty stranou. Je zaznamenáno několik případů úmrtí, kdy pár při těchto radovánkách přepadl přes zábradlí. Takže žádné kombinování s Donkey punchem! Jasné?!

Na bubláka

Jak na to?
Trošku se to podobá cliffhangeru. V tomhle případě musíte napustit vanu a holku přes ní ohnout tak, aby při vašem konání tak nějak, nooo... bublala. (Když na Google obrázcích zadáte vyhledat "na bubláka" vyskočí vám hned jako první obrázek, který jsem zde vážně nemohl sdílet, ale tak nějak odpovídá.)
Rizika:
Bacha, aby "nedobublala".

Dirty Sanchez/Dirty Rodriguez

Jak na to?
Vzhledem k tomu, že se ("překvapivě") prakticky celý svět nedokáže na tomhle dohodnout (a co teprve internet), co je co, předložím vám obě varianty a sami si určete, co je Sanchez a co je Rodriguez. První variantou je, a vážně nevím, proč se tu tak často objevuje, anální sex. Po jeho ukončení (možná v jeho průběhu) musíte vzít své nádobíčko a "inkoustem", který se vám podařilo zachytit, nakreslit partnerce knír nad horní ret. Ta druhá varianta je prakticky stejná, je místo svého "tohle-je-vážně-20-centimetrů-lásko" použijete své prsty.
Rizika:
Nenapadá mě jediná věc, která by byla na téhle praktice nebezpečná, nemorální, nebo snad nechutná...

Čínský drak

Jak na to?
Tentokrát se vrátíme opět k ústům. A taky k sexu samozřejmě. K provedení téhle praktiky musíte partnerku přesvědčit k orálnímu sexu. Píši přesvědčit, protože je mi jasné, že ne všichni máte... no vlastně partnerky obecně. Ale to bych odbíhal. Každopádně, v okamžiku, kdy ucítíte, že nastala "ta" chvíle, musíte partnerčinu hlavu, co nejvíce narazit na váš nastroj. Tak moc, že ji vaše (doslova) životodárná tekutina vystříkne nosem.
Rizika:
Nachlazené holky, které mají ucpaný nos.

Na cibuli

Jak na to?
Předem upozorňuji, že se nejedná o tu praktiku, kdy si sundáte kalhoty a ona se rozbrečí. Ne ne. Tady jde úplně o něco jiného. Vyhlédnete si holku, která má... No víte, co? Raději jen řekněte přítelkyni (nebo aspoň někomu, kdo bude souhlasit s pohlavním stykem s vámi), aby si vzala sukni. Raději delší. Rychle pak přiběhnete zdvihnete ji (tak jako na obrázku) a nahoře svážete. Holka pak bude vypadat jako cibule s nohama a zbytek už je jen na vás. (Při hledání fotky k této praktice jsem vždy jen našel jen Asiatky se zdvihnutými sukněmi. Náhoda?)
Rizika:
Přijde česnek a rozbije vám držku.

Trojploutvý jednorožec

Jak na to?
Základem je sehnat následující věci: lano, spoustu medu, teleskopický obušek, poklop od kanálu, liliputa, šnorchl, čajový set, potravinářskou fólii... víte co? Některé praktiky si možná nechám raději pro sebe...

Naštvaný pirát

Jak na to?
Opět zde máte trošičku volnější ruce (hehe) a chce se po vás především to, aby u vás došlo k vyvrcholení (nebojte, u vás určitě dojde). I když je třeba podotknout, že zde je pravděpodobně nejvhodnější orální sex, protože musíte svůj kanón namířit do oka hurikánu. Pro ty co nežvatlají pirátskou hatmatilkou mám zde překlad. Musíte se ji zkrátka trefit svým "vyvrcholením" do oka. Pokud se vám podaří dobře zamířit a trefíte se ji do oka, kopněte ji do holeně. Celé to bude mít za následek, že si bude držet zasažené oko a poskakovat na jedné noze. Přesně jako pirát s páskou přes oko a jednou dřevěnou nohou.
Rizika:
Aaaarrr!

Myslím, že pro dnešek je té inspirace až přes příliš. Zábava na pár večerů jistá. Nebojte se kombinovat. Ale pozor! Některé kombinace jsou zakázané. Např. Donkey punch s Cliffhangerem, nebo Injured pigeon s Donkey punchem a vlastně... Nekombinujte raději vůbec. Teď už mi nezbývá než popřát spoustu skvělých výsledků ve škole.

"Nikdy by mě nenapadlo, že se mi při psaní jednoho článku vybaví tolik vtipů, k dané tématice. Vlastně jich bylo tolik, že vypsat je všechny, by se zasloužilo o vlastní článek."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janos Janos | 15. září 2015 v 16:33 | Reagovat

Co si z toho zkoušel ? :D

2 donlabuznik donlabuznik | 18. července 2018 v 0:19 | Reagovat

Díky za zajímavé tipy, určitě něco s přítelem vyzkouším, nevíš náhodou o nějaké sexuálné pozici, kde bych dokázal využít tady této hračky? http://www.activeguy.cz/ZIZI-B-Bitch_1 Koupil jsem ji nedávno a chtěl bych ji do našeho sexu více zakomponovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama