Rozumíte ji vy?

7. září 2015 v 21:12 |  Můj Blog
Více náhodný článek jsem asi nikdy nenapsal. Ne vážně! Sedím si tak, píši další článek o filmu, který by vám měl otevřít oči, pouštím si na pozadí (jako kulisu) televizi a najednou vidím asi tu nejzajímavější a zároveň nejděsivější reklamu.

O čem, že reklama je? Začíná to krásně. Zcela nevinně. Slečna kráčí utulným zařízeným bytem a říká nám, jak ji nerozhází manžel s neviditelnou kytarou a ani pes s "bačkorovou dietou", anebo když... počkejte si... NEROZUMÍ VLASTNÍ VAGÍNĚ!

Ano, slyšíte správně! Ona ji nerozumí! A já myslel, že to jen já si s nimi nerozumím, když na ně mluvím. Teď vážně. Nemluvte na vagíny. Vypadá to divně. Říkal Nosál. Což je vlastně trošku divné, jej zmiňovat, protože o něm teprve píši v článku nadcházejícím, který měl vyjít dříve. Zamotané? Copak je to u mě někdy jinak?

Zpátky k reklamě. Pak tam mluví nějaké zbytečné nesmysly a nakonec padne věta "...které se o mou vagínu starají v obou případech...". Nevím teda sice, jaké jsou ty dva případy, ale jestli je to ten a "ten onen" a "starat se" znamená to, co si myslím, tak je ten chlap strašné prase!

Nejdůležitější myšlenkou však je, že pokud nerozumíte vlastní vagíně, jste pravděpodobně žena. Teda doufám. A pokud jste žena a nerozumíte ji, nepanikařte. Zkuste si o tom s ní popovídat, pohlaďte ji po vláskách a tak. A pokud ji nebudete rozumět ani tak, zeptejte se vašich ratolestí, či mladších sourozenců, protože tahle reklama údajně hraje v televizi normálně přes den. A jelikož se dívám na televizi zásadně jen večer, nedokáži si ani představit, jaká moudra skrze reklamy tlačí přes den dětem.

Níže přikládám i reklamu, kdyby se vám čirou náhodou podařilo rozluštit, co vlastně reklama propaguje a jak vlastní vagíně vlastně porozumět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama