10 důvodů, proč se nekurvit

31. května 2015 v 17:59 |  Můj Blog
Já vím, já vím... Další šovinistický článek. Ale víte, jak je to. "Klíč, který otevírá mnoho zámků je univerzální. Zámek, který lze odemknout mnoha klíči, je dosti na prd." A po přečtení těch několika málo důvodů mě snad pochopíte.

 1. Ať jdete na jakoukoliv párty, je velká pravděpodobnost, že tam bude váš "ex".
  A je to vždycky taková ta nepříjemná situace. Snažíte se mu vyhýbat, musíte si dávat pozor, aby vás neviděl zase s jinou. Zbytečné problémy.

 2. Zamyslete se, jací kluci mají zájem o holky, které už měli zástupy ostatních.
  Snad každý člověk na zemi chce být něčím výjimečný, něčím zajímavý, chce mít něco, co nikdo nemá. Jaký smysl by měly olympiády, kdyby zlatou medaili dostali všichni? O pravou trofej se bojuje. Nemůže ji získat každý, kdo si o ní řekne.

 3. Kluci jsou fakt drbny. (Speciální pozdrav Širimu a Gáďovi- jo jo jo, jasně. Vy už přece vůbec nedrbete)
  Ano, určitě je to velkým překvapením. Je fakt, že parťáci si řeknou prakticky všechno a pokud jste jen holkou na vyblbnutí, nebo rovnou jen na jednu noc, budou o to detailnější. A s touhle nálepkou na čele už toho svého šarmantního vysněného prince, co tě bude bičovat (50 shades... chápej) nikdy nenajdeš.

 4. Vždycky se najde někdo, komu tím ublížíš.
  Ač se ti to možná nezdá, jsi člověk. A lidé, obzvláště muži, mají jiné lidi docela rádi. Po všech těch jednolitidách a friendzonech je tohle ta nejhorší věc, co můžete udělat. Vlastně je to ještě horší, protože ho uvrhnete do friendzonu a ještě... no děláte něco navíc, řekněme.

 5. Choroby.
  Jasně, máte ochranu. Ale víte, jak se to říká, "Tak dlouho se chodí se džbánem..." A čím více se budete "bavit", tím tu pravděpodobnost zvýšíte. Spousta chorob se dá samozřejmě léčit, ale zbavit se dítěte vyžaduje velkou dávku ne-svědomí (lepší slovo mě zkrátka nenapadlo). Což vzhledem k bodu 4 pravděpodobně máte.

 6. Leštíte ego přesně těm, o kterých vzápětí tvrdíte, jací jsou to hajzlové.
  Plot twist- spaly jste s nimi jen proto, že jsou to hajzlové.

 7. Nikdo vám nebude říkat, že jste kurva.
  Oh, jak prosté.

 8. Děláte ostudu skutečným kurvám.
  Které si za to aspoň nechávají platit.

 9. Děláte ostudu ostatním holkám.
  Které pak mají komplexy a vymýšlí si ptákoviny jako rovnopránnost, MDŽ, feminismus, globální oteplování a podobné nesmysly.

 10. A asi ten nejdůležitější... Nebudete kurvy.
  Více jednodušší už to ani být nemůže.

Tak tohle bylo sice 10 důvodů, proč se nekurvit. Spousta věcí má své důvody a nejsou to nutně špatné věci. Co se snažím říct je to, že neříkám, abyste se nekurvily. Já jen říkám, proč byste neměly. Ze stejného hlediska dokážu najít dalších 10 důvodů, proč byste měly... No vlastně mi možná stačí jen jeden. A všichni moc víme jaký...

"Jednou mi někdo řekl, že jsem horzně zaujatý. Že házím všechny ženské do jednoho pytle a že jsem hrozná svině jako všichni ostatní chlapi..."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Márč Márč | Web | 6. června 2015 v 19:00 | Reagovat

Ahoj, na mém blogu pořádám soutěž, byla bych velice ráda, kdyby ses zapojila :) http://fix-broken.blog.cz/1506/competition-bhe-prihlaska
P.S. omlouvám se za reklamu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama