Kam s ní?

7. dubna 2015 v 0:55 |  Můj Blog


Ještě než se vrhneme na článek, který si vyloženě říká o mé ukamenování, dáme si rychlý kvíz. Kdo napsal fejeton "Kam s ním?", jehož název se tak krásně podobá názvu tohoto článku. Předpokládám, že jste na střední škole v hodinách českého jazyka pálili mravence, spolužáky, oblékali nafukovací pannu do svého oblečení, oblékali nafukovací pannu do cizího oblečení, vysvlékali svou učitelku češtiny očima, vysvlékali svou učitelku rukama... A tak podobně. Normálka. Takže logicky na tuto otázku nebudete vědět odpověď a tak zabrousíte na Google, kde vám po zadání slov "Kam s ním" vyjede odkaz na článek "Ejakulát- kam s ním". A pokud dnes musí ženy řešit tuhle otázku, myslím, že napsat tento článek je více než na místěDo kuchyně! Jasně, takhle bych mohl odbýt celý článek. Je to výstižné, chytré a nutno podotknout, že v podstatě pravdivé. Hatatatá! Než po mně hodíte ten kámen, který držíte v ruce, uvědomte si, že kameny nemají v kuchyni co dělat (půjdu do nebe... ne, vážně do nebe. Největší trest pro člověka je být sám a vzhledem k tomu, že všichni tutově skončíte v pekle, jiná možnost pro mě není- WINNING!). Dále je třeba si uvědomit, že se nesnažím ženy (obecně) nějak znehodnocovat. Znehodnocovat? I když upřímně asi i spojení slov "ženy" a "znehodnocovat" tak nějak ženy "znehodnocuje" z hlediska nějakých mravních zásad, neboť slovo "znehodnocovat" se údajně neužívá u tvorů schopných dojít si na záchod a spláchnout po sobě (Vím, co si říkáte- to přece muži jsou ta čuňata, co po sobě neumí splachovat atd. Tak mi věřte, že dívčí toalety jsou mnohonásobně horší. A to mluvím z hlediska jak barmana, tak táborového vedoucího.).

Rovnost není spravedlnost!

Kdysi dávno napadlo nějakého kreativce (ehm... podpantofláka) přijít s jistým nesmyslem zvaným rovnoprávnost mužů a žen. A v ten okamžik nastal jeden z největších problémů lidstva. Slova se ujala první žena a možná i přes svého muže, kterého využívala jako loutku, začala zasévat semena problémů. Z ničeho nic mohly ženy mít vlastní názor, volit, vybrečely si vlastní fotbalovou ligu, ale... a je to tady... stále jsou to přeci křehké bytosti, se kterými se musí zacházet něžně a v rukavičkách. Tak tady to začíná smrdět. Když opomeneme věci, jako to, že jim stejně vždycky RÁDI podržíme dveře, nabídneme kabát, je-li venku zima, a celkově jim budeme poskytovat jisté výhody, protože řekneme si to narovinu, je to věc, která z nás v jistém směru dělá muže- dominance- jsme to MY, kdo jim dovolí jít před námi ve dveřích, MY jim to dovolujeme, tak jsou tu ty věci, kdy je ta rovnoprávnost opravdu zvláštně definovaná (i když je mi jasné, že mnozí namítnou, že to s dominancí nemá co dělat, že je to jen slušnost, tak vězte, že... nejste muži. Já jo!). Dejme si třeba takový krásný příklad ze zaměstnání. Téměř 100 % popelářů jsou muži. Téměř 100 % horníků jsou muži. Překvapivě. Tak nějak to zkrátka není zaměstnání pro ženu. Protože pro to sakra není fyzicky přizpůsobená! Nikdo nepošle nezaměstnanou ženu na pozici skladníka, nebo jakoukoliv jinou fyzicky náročnou pozici se slovy "rovnoprávnost mužů a žen". Myslím, že obrázek níže vystihuje tuto myšlenku naprosto geniálně, protože ten příklad vlastně úplně dobrý nebyl. Vlastně byl špatný.

Je to dáno odpradávna

Že jsou jisté rozdíly mezi muži a ženami si tak nějak uvědomujeme od chvíle, kdy se začnou košíčky plnit radostí a štěstím- myslím, že si všichni rozumíme. Nebudu tedy chodit kolem horké kaše a přejdu rovnou k tomu hlavnímu. Ženy zkrátka nejsou přizpůsobeny pro některé konkrétní, řekněme, činnosti. Zatímco muž v pravěku chodíval na lov, ženy sbíraly plody a staraly se o děti. Co to vypovídá? Tak především, že díky těmto skutečnostem oplývají muži lepším orientačním smyslem, schopností rychlého rozhodování a taktického uvažování. Naopak žena svým neustálým rozpoznáváním nejrůznějších bobulí a jiných nesmyslů vypilovala svůj zrak a "schopnost rozpoznávat barvy" (Jo, to jsou ty kraviny jako lila, tuňáková, meruňková atd.- i když, kdyby se to někteří chlapi naučili, nebylo by to vůbec na škodu. Naposledy vám říkám, že to tričko je lososové a ne růžové!). Z tohohle hlediska je více než jasné, že žena by žena neměla nic vést. Ani krávu za ocas. Opět však neberte tuhle věc jako, že se snažím někoho diskriminovat. Jsem toho názoru, že některé věci by zkrátka neměli dělat muži a některé by neměly dělat ženy. Ano, víte, kam tím mířím...

"Asi jsem staromódní, ale holky se nebijí!"

"Jestli jsi staromódní, tak kdo tě, kurva, pustil z kuchyně? Mazej mi udělat sendvič!" Tenhle bod bude asi nejkontroverznější ze všech. Rozhodně nejsem pro násilí na ženách, ale je třeba si uvědomit, že kleptomana nedělá to, že jednou zapomene zaplatit žvýkačky v obchodě a alkoholikem se člověk nestane tím, že se jednou opije. Naskýtá se tedy otázka, jaký je důvod. Mám já snad držku z pancéře, nebo co? Chlapi se bít můžou? Rovnoprávnost ne? Oba jsme lidé. Že jsou muži jinak stavěni a měli by tak mít větší sílu? A už se opět dostáváme k tomu protiřečení. A pak nastane situace, jejíž příběh jsem si vždy myslel, že si nechám jen pro sebe, ale co bych pro vás neudělal.
Už je to nějaký rok zpátky, byl jsem na Stodolní, v náladě, ale ne opilý. Jdu si tak po ulici, když v tom slyším někoho pokřikovat "ty hajzle". Kvůli svému stavu jsem se automaticky za tímto křikem otočil. V ten okamžik se ke mně přiřítila značně podnapilá ŠESTNÁCTILETÁ dívka se slovy "Ty mi budeš říkat děvko?". Později jsem si uvědomil, že jsem tu dívku nikdy předtím neviděl. Byla to opilá holka, která si mě s někým spletla. Na každý pád za mnou přišla a bez váhání mi vrazila facku. V takové situaci si každý řekne, že si holka potřebovala jednou praštit a tím to hasne. Bohužel jsem měl tuto myšlenku ještě 2x nebo 3x. Nechal jsem si nafackat a prakticky jsem ji na to nemohl ani nic říct, protože to byla žena. Seč opilá a šestnáctiletá.
A v tom je ten největší problém. Rázem se žádná žena nedrží zpátky, protože ví, že je "žena". Může si říkat, co chce a zacházet do tak krajních mezí, které by si chlap nedovolil, protože ví, že je žena a nesmí se ji nic udělat. A to ji ani ublížit psychicky. To jste pak necitlivá odporná sociopatická prasata. Nemám nic proti vlastnímu názoru, ale někdy už to zachází opravdu do extrémů tím, že ví, že se jim nesmí nic udělat.

Co na závěr?

Na závěr mi nezbývá než říct, že samozřejmě existují výjimky. Jsou to takové ty holky, které opravdu mají na to stát v čele institucí, firem, států... tak počkat, nepřehánějme. A tyhle holky zkrátka poznáte na první pohled, holky, které mají na to být úspěšné (zdravím tě, Tino). A to i na místech, kde je třeba značně náročného rozhodování. Jednoduše to nejsou ty holky "ale pane profesore, jen tuhle zkoušku potřebuji". I když, co se školství týče asi by to zasluhovalo vlastní článek. Upřímně, máme vás rádi holky (jooo máme ;O), ale rozhodně vás budeme mít raději, když se přestane chovat tak, jako byste mohli naprosto všechno. Myslím, že existuje řada z nás, kteří by vás na vlastní úkor rozmazlovali do posledního dechu. "S velkou mocí jde ruku v ruce velká zodpovědnost" a vy jste ji zneužily. A jen díky těmto možnostem trpí tolik mužů po celém světě na jednolitidy, protože od chvíle, kdy tyto možností mají začínají mluvit o nějakých ezoterických nesmyslech jako "necítím to tak", "něco v našem vztahu prostě chybí" a podobné sračky, které by nevypotila snad ani Jolanda.

Je na čase rozšířit tuto zprávu, než bude pozdě! Apeluji na vás, bros. Nenechte to zajít tak daleko, že nám budou vládnout ženy. Je to něco jako Planeta opic, až na to, že jsme nedali nové možnosti opicím, ale ženám. Řekl bych, že se to vlastně neliší vůbec, ale už takhle si koleduji.

"Osobně jsem toho názoru, že muž by měl být živitel rodiny. Ženy mají zkrátka jiné přednosti a do těch bych jim nerad fušoval. Stejně jako bych byl nerad, kdyby mi žena kecala do mých. Nikoho nechci diskriminovat, ale myslím, že je třeba uvědomit si, že rovnoprávnost a spravedlnost mají strašně daleko od sebe..."
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 já | 19. prosince 2016 v 2:10 | Reagovat

něříkám, že na tom není něco pravdy, ale říkám si, co ti proboha která ženská provedla :D opravdu máš koule když ve svých článcích často brečíš jaci jste chudačci? :D Vy chlapi nejste o nic lepší, vlastně všichni lidi jsou tak trochu kreteni, ale vam chlapum stači potkat jednu špatnou ženskou a už vas to poznamena do smrti a odnesou to všechny ostatni jen ne ta co mela. nemate nam co vyčitat.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama