Čas ukázat V

10. února 2015 v 20:30 |  Můj Blog
První článek tohoto roku. Je třeba Vás uvést do toho správného tempa, ukázat Vám směr, kterým se dát a narovinu vám říct, o čem tento rok bude. Jste již sice zvyklí na určitý standard tohoto vašeho oblíbeného počteníčka. Počteníčko? Sakra to mi ujelo. Tak jako tak je třeba říct, že je třeba se posunout dál, posunout se vpřed, vytlačit ten... špatný přístup k životu za uplynulou dekádu. Fajn, teď už děsím sám sebe svým výběrem slov.


Jen tak mezi námi, dneska je to přesně rok, co vyšel první "plnohodnotný" článek, ale nejsme přeci sentimentální (nebyl čas, nestíhal jsem, jinak bych určitě napsal nějaký mega badass článek o tom, jak je to boží mít už rok "funkční" blooog). Ale to bylo jen tak čistě pro zajímavost. Důležité je říct si, že je rok 2015. No uvědomuji si, že je to věc pro vás neznámá asi jako, že tráva je zelená, nebe modré (nebo aspoň bývávalo), že z hovna dokáže TV Nova udělat senzaci a Láďa Hruška pomazánku (já vím, je to starý vtip, ale zbožňuji ho). Proč je důležité, že máme rok 2015? Teda aspoň většina z nás. Protože je v něm zakořeněné poslání, které vám není zřejmé a proto vám ho musím sdělit. Jo, nemáte zač. Zase.

Rok 2015, a teď si dáme lekci římštiny (hehe, římština), je zapsáno římskými číslicemi MMXV. Anooo! Všimli jste si správně. Konečně se tam ukázalo to V. V, které je i v nadpisu. A to V znamená jednu jedinou věc. V již není V jako Vendeta (ne, nikdy jsem ten film neviděl... sklapněte, že je to klasika! To i chřipka a nemusím ji!), ale jako vítězství! Ano! Je to rok, kdy se stanu vítězem. Vy taky... Když se budete snažit. Totiž, číst můj blog, že jo. Rok, kdy mnou prostoupí vesmírná energie, kdy se spojím s celou galaxií, rok, kdy se dozvíte 5 dost dobrých důvodů, proč sestrojit stroj času, proč milovat Taylor Swift, ale také rok, kdy... no vlastně budu jen dále pokračovat v psaní článků. Skvělých článků. Božích článků. Road to Victory! Jo!

"Být vítězem nemusí nutně znamenat, že budete v něčem první. Chci říct, holky to docela ocení..."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama