9 Nervy s derby

9. prosince 2014 v 19:28 |  Vánoce 2014

A dneska se opět trošičku koukneme do minulosti. Správně bychom sice měli být už někde u května, ale fck it. Můžu si dělat přeci co chci na svém blogu. Proto se vrátíme zpět k březnu, kdy jsem tento článek psal a nikdy nedopsal...
Každý správný bro vždy chodí na každou akci o něco později, než je oficiálně vypsaný začátek. No, na hokej se to vážně nevztahuje. Ehm. Asi raději po pořádku. Pro případ, že nemáte vůbec páru o co jde, tak koukněte na obrázek výše (na obrázku měla být fotka z události Hokejové derby VŠB proti OSU- jelikož by to tu nebylo kde vecpat, tak to doufám chápete- v opačném případě na sebe aplikujte následující větu). A pokud ani poté nebudete mít "šajn", o co kráčí, tak by možná nebylo od věci vyhledat nějakou odbornou pomoc.

Jak jste již zajisté pochopili, začátek derby se nám nepodařilo stihnout. A to díky Danna. A to protože... protožeee... no prostě za to může on. Takže když se nám konečně podařilo dorazit na stadion byl už stav utkání 1:1. Jelikož jsem nebyl obdařen obdařen zrovna nějakým enormním vzrůstem (kompenzuji si to jinde... ego samozřejmě), pamatuji si z prvních momentů na stadiónu spíše jen záda. Proto byl nejvyšší čas jít na pivo, které bylo zdarma (WINNING!). Popisovat čekání ve frontě a hledání v hodného místa hodnotím stejně zábavně asi jako číst si zamyšleníhodné blogy o tom, jestli má klukovi odpustit nebo ne. Ne počkat, to je docela vtipné. Doporučuji se zapojit do konverzace ;). Zpátky k věci. Poté, co jsme nějakou záhadou našli místa na dost dobré pozici, přišla věc, která mě dokázala silně znechutit. Holky. Jo no ehm, to vyznělo opravdu divně. Pravidelní čtenáři jistě ví, že mě rozhodně ženy neznechucují. Co mne tedy pobouřilo? Názory a komentáře.

"Sejmi ho! Tak ho zabij už!"
Chápu, že přece jen to není balet, ale no tak. Pointa té hry je naprosto někde jinde.

"Bože, to je vůl! Proč mu nenahrál?! Sama bych to zahrála lépe!"
Hráč byl samozřejmě v offsidu. A jednou si jej dokonce spletla s rozhodčím.

"Dej už mu kartu!"
Ne opravdu tohle padlo.

Ne nemám nic proti vlastním názorům, ale no taaak. Opravdu? Nechápu, co je to v té kuchyni učí. Jo, půjdu za tyhle vtipy do pekla. K samotnému hokeji pak jen řeknu, že VŠB měla více ze hry a rozhodčí nějak podivně uděloval "karty". Takže výsledek 2:5 pro OSU mnohé z nás opravdu nepotěšil, ale hej. Šlo přeci hlavně o after party ve Vrtuli. Jo a také nesmím pozapomenout na to, že i má maličkost se objevila na ledě, díky programu o přestávce. A kdyby nebyl Danno, tak nezodpovědný, mohl jsem vám ukázat i video.


Tady článek (ne)oficiálně skončil. Nikdy jsem jej nedopsal. Možná proto, že jsem stále čekal na to video od Danna!! Poté akorát následovala již zmíněná after party ve Vrtuli. Co přesně se tam dělo už vám nesepíšu, protože to bylo tak před tri čtvrtě rokem a těch akcí jsem už zažil, pche... Vlastně už vím, co se tam stalo! Ale je to na delší vykládání. Snad někdy na příště. Vyskytuje se v tom příběhu: hambáč, vratné láhve a alkohol (jak jinak... ehm).

A Střížova rada na závěr.
"Pakliže něco potřebujete nebo chcete, udělejte si to sami. Na ostatní se spoléhejte až na druhém místě."

KALENDÁŘ
1234567
891011121314
15161718192021
222324
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michaela Michaela | 9. prosince 2014 v 19:42 | Reagovat

pozývam ťa na moju Vianočnú giveaway, budem rada ak sa zúčastníš :-)

http://sophisticateddiary.blogspot.sk/2014/12/christmas-giveaway.html

2 Zboro Zboro | 9. prosince 2014 v 22:51 | Reagovat

Jedno jsi byl na ledě, a hned jsi to VŠB posral :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama