5 Střížodání

5. prosince 2014 v 0:00 |  Vánoce 2014
Spolu s tímto dnem přichází do vašich životů vchází velká změna, nový svátek, nová ideologie... A taky je pátek samozřejmě, ehm...Bla, bla, bla. Březen. Ples, blog vzkvétá atd. Nic, co už byste se za březen nedozvěděli. Přejdeme proto na téma mnohem důležitější. Střížodání! Co to je? Jsem rád, že se ptáte...

Jedná se o zcela nový (boží) svátek, který jsem se rozhodl zavést. V několika následujících a jednoduchých krocích vám vysvětlím, jak si tento skvělý den užít.

PROČ?
Jako vážně? Proč by ne? Ve světě existuje spousta hloupých a zbytečných svátku prakticky pro nic, jako je: Den nezávislosti, Díkuvzdání, Halloween- vždyť je to jeden velký maškarní! To už můžou udělat svátek pokaždé, když bude vyhodnocení Slavíků, páč tam jsou mnohdy taky dost "povedené" masky v legračních kostýmech. Většina z nich je sice americká, ale... Amerika no. Ti dokážou zprasit i název šišbal na "football" a na Velikonoce hledají ztracená vejce. Jako rly? Z tohohle hlediska byste mi měli schválit i kdybych vymyslel svátek masírování mých noh... což teda vůbec nezní jako špatný nápad...

JAK?
Jak, že se to tedy slaví? Tady to bude trošku komplikované. Základem je, že si vybírá muž. Jo to je to hlavní. Ten by měl napsat své ex a měli by si to rozdat. Přesně jako v tom filmu Kamarád taky rád. Bez emocí, prostě si jen na konci podat ruku a odejít. Jako v tenise. Jo! Tenis je pro to vlastně geniální metafora! Teda kromě mužské dvouhry. A čtyřhry. A taky byste neměli mlátit do míčů... Vlastně zase tak dobrá metafora to není no. Každopádně. Neoslavit den Střížodání sexem s ex je jako nenadělit si dárky na Vánoce. Jako říct, že Temný rytíř je průměrný film. Jako jít spát v 9 hodin a Silvestra. Jako říct, že Poláci jsou dobří v LoLko. Je to zkrátka neodpustitelné.

Vlastně těch bodů bylo jen pár. Nevím, co více byste měli vědět o tomto skvělém a geniálním svátku. Chlap napíše své ex a ta nesmí odmítnout. Jednoduché, geniální, brilantní a nikomu to neublíží, protože v tom nejsou city. Pokud se vám neozve váš ex, holky, stačí vyplnit jednoduchý dotazník (bude v průběhu měsíce doplněn) a zaslat jej do zpráv ;O.
Bar-cák! No to jen jsem zapomněl zmínit ve včerejším článku.

Střížova rada na závěr:
"Všechna slova nejsou vhodná pro kombinaci se slovem 'bro'. Například z takového slova 'placák' by vzniklo 'bro-cák' a to fakt nechceš. Proto raději užívejte jen ty osvědčené. Mnou!"

KALENDÁŘ
1234567
891011121314
15161718192021
222324
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama