3 Challenge

3. prosince 2014 v 0:00 |  Vánoce 2014
Budeme se muset posunout dál. Je tu únorový blok a Střížův blog! Jop, čeština je geniální!


Nejsem si moc jist, jestli tehda byla krutá zima, čím jsem si však stoprocentně jist je fakt, že to byl sakra husto-kruto-přísný měsíc! A že byl také sakra vydatný! Myslím, že nemá cenu to moc obcházet... ANO! Byl to měsíc, který Vám změnil život!

4. LEDEN
Den, který navždy změnil vaše životy. Kde se hrabe 4. července. 4. únor! Kdybyste to náhodou nepochopili, byl to den, kdy světlo světě poprvé spatřil TENTO BLOG! Už do začátku bylo jasné, že se blíží něco velkého. Tak nezapomeňte za nějaké 2 měsíce a den oslavíme narozeniny! Jeeej! Očekávám brilianty a tak. Děkuji.

Řekl bych vám více o tomto božím blogu, kdybyste to náhodou nevěděli, ale asi si to nechám spíše na příhodnější chvíli.

Aby však nastala rovnováha v přírodě a další tyhle inteligentní věci musí únor obsahovat některé fakt hnusné věci. A že to musí být fakt fakt fakt hnusné věci, když proti tomu stojí tak boží věc jako TENTO BLOG! A přesně proto na mě vychrlil únor 4 ďábelské dny! Sakra, tady je dneska vykřičníků! Kruci! Chci říct: kruci.

Ty 4 ĎÁBELSKÉ DNY jsou...! No dobrá. Jsou to jen sentimentální vzpomínky na bývalého nejlepšího parťáka. It's no big deal. This is no big deal. This is how we do... Ty jo, to je docela chytlavé. Mohl by z toho být hit, ne?
A taky, že byl, děti.

Nebudu se tedy věnovat tomu, jak byl tento únor pekelný... Oops I did it again. Vážně bych měl psát texty k písničkám Překvapený.
Místo toho vám raději předložím článek, který jsem chtěl vydat, ale prakticky jej nikdy nedopsal a pro formát tohoto adventního kalendáře se tím pádem svou délkou víc než hodí. A také jelikož se jednalo v únoru o docela aktuální téma.

PIVNÍ VÝZVA
"Mladí lidé hazardují", "Mladiství si našli novou nebezpečnou zábavu", "Střížův blog je boží!"... ano přesně tato slova zaplavila naprosto veškerá média. A důvod? No tenhle blog je vážně boží! A co se toho prvního týče, jde o (ne)chvalně známou pivní výzvu. Což jste samozřejmě mohli poznat již z názvu článku (původní název článku měl znít Na dno a měl v podstatě odrážet to, že musíte vypít pivo až na dno- tedy samozřejmě do dna, ne na dno- a zároveň, že se média chytnou naprosto čehokoliv, aby měla o čem psát- jo někdy dokáži být i poetický). Média to haní, haní a haní (čau Hanko). Průser je, že k tomu automaticky přiřazují: závislost na hrách, drogy, výtržnictví, vandalismus a pravděpodobně válku v Iráku. Nechme možná média médii. Já vám nyní uvedu, proč jsem PRO pivní výzvu.

1. Aktivita
Říkejte si co chcete, ale... no vlastně neříkejte. Stále všichni nadávají, že dnešní mládež sedí jen u počítačů a nechodí ven. A když už teda ten počítač zaměníme za pívo, je to zase problém. U čeho tedy máme sedět? Ano, odpověď je stripbar.

2. Neškodnost
Dobrá, v téhle aktivitě je alkohol, takže to může zavánět průserem, ale... Nikdo vás nenutí dát si více než to jedno (tzn. minimálně dvě! Bro code!). A že příliš rychlá konzumace není zdravá? Tak si dejte načas. Nemusíte přeci machrovat (jasně, že musíte).

3. Páč mám dobré skóre
Nějakých 8 [ósm] sekund, což je oproti těm dvou minutovým posrkáváčkám dost dobré skóre. A v čem sem dobrý, to musí být přeci dobré! Duh?!

4. Ekonomice
Prospívá to té ekonomice, která je důležitá pro koaly nebo co. Protože jak už jsem řekl, nezůstanete u jednoho. A tak i ti, co by běžně seděli doma, nechají nějakého toho floka, za jedno, za dvě, za bečku. A když tečou peníze, tak to prý prospívá té eko-věci. A když koaly jedí to jejich eko-listí, tak to musí být dobré. Už jste snad viděli špatnou koalu? Duh?!

Střížova rada na závěr:
"Dnes pro Vás mám tip na 'upřímné pivo'. To se šikne, když máte vážně rádi pivo a chcete se trošičku 'popohnat'. Zkrátka trošku upijte (ale fakt trošku) a hoďte do piva panáka vodky."

KALENDÁŘ
1234567
891011121314
15161718192021
222324
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama