2 Zapleten

2. prosince 2014 v 0:00 |  Vánoce 2014
Až dočtete tento článek, nabere váš život naprosto nový rozměr a směr. Dneska se opět podíváme do minulosti. Ale to už vlastně víte, neboť jsem zajisté napsal informační článek o tom, jak to bude probíhat. Nebo nenapsal? Píšu jedno dříve než druhé. Jo jo. Má mysl je zmatená a plná skrytých textů a podtextů a sextů (ha! to jste nečekali co?!).


V druhé polovině ledna se toho stalo tolik, že vlastně nevím, zda jsem některé důležité info neměl zveřejnit už včera. Odpověď? Ne, neměl.

19. LEDEN
Přidal jsem si Veghi (ne, že by to bylo pro někoho nějak zvlášť důležité, ale musel bych pak poslouchat, že jsem opomněl tuto důležitou informaci).

22. LEDEN
A tady to začíná být sranda. Ten den jsem si aktualizoval svou úvodní fotku. Já vím, já vím. Hrozně zajímavé info a velice důležité. Nenechte se mýlit. Opravdu si tady nepíšu deníček. Na této úvodní fotce, kterou vidíte níže, jsem vytvořil svou první šifru (vážně se v tom začínám vyžívat). No dobrá. Není to úplně šifra, ale trošku přemýšlení bude vyžadovat. Jedná se o to, že jsou zde vyobrazeny všechny pro mne nejdůležitější věci na světě. Některé jsou zřejmé a některé už méně. Dohromady je tam ukryto 21 věcí. Jestli se budete nudit, můžete si pohrát, pohledat a napsat správnou odpověď do komentářů (je mi jasné, že to nikdo neudělá, ale napsat jsem to musel). Pzn. slova "rodina" a "přátelé" tam nehledejte. Bylo to těžké znázornit. Nemáte zač... zase...

A když už mluvíme o těch šifrách... Bystřejší už určitě našli jednu v minulém článku. A kdyby jen jednu. Zároveň je tam část z jedné velké utajené věty. Zmatené? O to mi šlo.

A zde dojde k největšímu zvratu... Ledna. Už jen psaním o něm zbytečně vytahuju staré rány. Ale hej. Co bych pro vás neudělal. Je to ta příhoda o alkoholu a baletce. Říkal jsem vám, že vám ji jednou povím, děti.

28. LEDEN
Díky Danna jsem nedostal od Širiho pěstí. Proč díky Danna? Protože jsme šli z kávy. Proč jsme šli z kávy? Jestli se doopravdy ptáte, patrně mě nesledujete na instagramu! Proč jsem měl dostat od Širiho? Pro odpověď na tuto otázku je třeba vrátit trošku v čase.

26. LEDEN
"Nesmíš o tom, že jsme se líbali nikomu říct, jasné?" řekla s podnapilá baletka.
"Jasně. Komu bych to tak asi řekl?" pousmál se podnapilý Stříža.
Ups...
"Ani Širimu. Jasné?!"
No to jsem dodržel. Teda tu část se Širim.
"Jen si mě doprovodil domů, ok?"
Proč jsem baletku doprovodil domů já a ne Širi? Pro odpověď se musíme vrátit zpátky v čase o pár hodin.

25. LEDEN
"Baletka mi píše, ať dojdu na Stodo? Hmm. Řeknu Širimu, ať jde se mnou, ale neřeknu mu, že tam je."
Jo přesně takhle jsem to řekl.
"Nejdu kámo. Je střízlivějící den."
Proč byl střízlivějící den? Ano. Pro odpověď se musíme vrátit zpět.

24. LEDEN
Ten den byl ples.

Co? Neříkejte mi, že potřebujete vědět více. Zkrátka jsme se řádně zpuffovali. Ideální čas na zpětnou rekapitulaci.
24. ledna- Byl ples, kdy se Širi, na kterém jsme se všichni opili.
25. ledna- Baletka mě ze zvláštního důvodu (houby zvláštního- jsem prostě boží) vytáhla na Stodolní, kam Širi nechtěl, jelikož byl unaven z plesu.
26. ledna- Pod vlivem alkoholu (houby alkohol- jsem prostě... no dobře bylo to tím alkoholem) došlo na fyzický kontakt.
28. ledna- Širi se dozvídá, co se stalo.

A to byl první KONEC roku 2014. Po tomhle jsme se samozřejmě se Širim nějakou dobu neviděli. A to samozřejmě s sebou neslo následky.
A jak se o tom vůbec Širi dozvěděl? Ne, takový hajzl nebudu, Naty... Ups.

Střížova rada na závěr:
"I v té nejobyčejnější věci je skryto něco, co vidíš pouze ty."

KALENDÁŘ
1234567
891011121314
15161718192021
222324
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama