10 Bleb

10. prosince 2014 v 23:59 |  Vánoce 2014
Vlastně bylo jen otázkou času, kdy tenhle článek přijde, protože je to 10. článek v pořadí samozřejmě...Každému se to stane. Zásek. Pak se dá použít jediné slovo. Bleb. Proč bleb? Když se zaseknete máte napsat první věc, která vás napadne. Mě napadlo slovo bleb, takže se to teď bude používat a hotovo.

Je třeba si ale uvědomit, že ne vždy je to ideální. Uvedeme si pár příkladů.

Buchta: "Vážně mě miluješ?"
Vy: "Ne, ale jsem hrozně nadržený."

Manager polské korporace: "Co se vám vybaví jako první ve spojení s Polskem."
Vy: "Debilní feedři."

Generál NASA: "K Zemi se blíží meteorit. Musíme vytočit planetu tak, aby zasáhla jedno místo, které budeme bohužel muset obět..."
Vy: "Brušperk!!!"

Jak jste pochopili je to ošemetné. Důležité je vždy najít určitou rovnováhu. No rovnováhu asi ne, ale spíše něco, co toho druhého pobaví s tím, že to byl záměr a že je to naprosto jasný fór. Ale bacha! I zde se mohou objevit některé osoby, bez smyslu pro humor. Jako například Poláci (ano, narážím na reklamu na T-mobile), Brušperáci (prostě Brušperk) a prófové.
Je mi jasné, že jedno z prvních využití vás určitě napadly písemky. Tady bacha. Uvedu vám příklad z mé písemky. A ta písemka byla na téma hyperbola.


Ano všichni se zasmáli a pobavili, kromě profesorky, kteoru to naopak lehce... naštvalo? A pak následoval dlouhý proces plný vysvětlování a vnitřního boje proti kreslení si do písemek.

Takže má rada na závěr?
"Vždy buďte připraveni. Nejste v improvizaci tak dobří, jak si myslíte..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama