1 Justinismus

1. prosince 2014 v 8:21 |  Vánoce 2014
Jednou tenhle blog někdo najde a už nikdy neopustí. Jop, jeho život se stane boží. Nemáte zač mí budoucí. Abychom však pochopili budoucnost, je třeba vrátit se do minulosti.Jak je známo, jak na Nový rok, tak... Tak by bylo většině lidí na celé planetě dosti nevolno a všechno by bylo temné a ponuré. Teda kromě Číňanů. Když se nad tím tak zpětně zamyslím, celkem to dává smysl. Problém téhle věci je, že na to spousta lidí myslí a jelikož jsou na Nový rok vždycky v depresi, protože prostě proto (asi styl, či co), tak si to vsugerují a táhne se to s nimi celý rok. Celý depkoidní rok. To jsou ale oni. Já byl samozřejmě naprosto v poho... cajk...

1. LEDEN 2014

"Pojď už dovnitř," zvolal Gáďa.
"Ne, pořád jsem se nedovolal..."
Řekněme nejlepšímu bývalému parťákovi... Jo, to je nejlepší šifra.
"No tak. Víš, že je tvůj bývalý nejelepší parťák v zajetí lidojedů. Teď se ti neozve."
"No jo, no jo. Ale je nový rok. Chci slyšet svého bývalého nejlepšího parťáka. Musím ho ale natáhnout zpátky na naší stranu, než pojedeme na toho Justina."
"Oká, tak já vezmu Marsi," usmál se Gáďa.
Na žádného Justina jsme samozřejmě nejeli. O tom ale až později.


Celý leden byl lazen do Justinismu. Pro vysvětlení. Justin měl toho roku v červnu koncert (to vám říkám, protože jste se o tom třeba nemuseli dozvědět, neboť v té době ještě neexistoval tento blog, díky kterému má vaše existence opět smysl), ale lístky bylo třeba zakoupit nejpozději v lednu.

Tak jak se mi Gáďa chystal říct, že na Justina nepojede, jsem žil i já začátek tohoto roku. Zlehka a zpozvolna. Absolutně žádný spěch. Konec konců jeden z nejmizernějších roků skončil a najednou se zdálo, že se vše začíná k dobrému obracet. Haha! A tak začal rok KONCŮ!

Střížova rada na závěr:
"Nikdy nepojmenovávejte plány podle písmen. To vás omezuje na cca 26 plánů."

KALENDÁŘ
1234567
891011121314
15161718192021
222324
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama