Všechno má svůj konec...

7. listopadu 2014 v 15:08 |  Můj Blog
Nikdy by mě nenapadlo, že nakonec budu muset o tomhle tématu poučovat zrovna já. Na druhou stranu, kdo jiný, že jo? Co byste si beze mě počali. Patrně byste někde skončili s... Ha! Vidíte ten džouk? Skončili! No dobrá. Konce zase taková sranda nejsou. Pokud tedy o nich nečtete na tomto božím blogu! Ha! Vidíte, udělal jsem to znovu. Jak se tedy se vším vyrovnat? Jak poznat, že je to doopravdy konec? Kdy odmítnout, že je to konec?

To a mnohem více, bych vám rád pověděl, ale asi na to musíte přijít sami... A zase jste mi na to naletěli. Já jsem dneska ale veselá kopa. Čím to sakra je?


S každým koncem je třeba si uvědomit, co obnáší. Tedy ne ani tak co obnáší ten konec, ale co následuje po něm. Po konci by tedy vlastně nemělo být nic, ale víte jak to myslím. Jednou z možností je nic nezačínat. Takže seďte doma a umřete. Zdá se to super? Pak nechápu, co děláte na tomto blogu. Dobrá. Ve zkratce. Hodíme sem pár jasných pravidel, kterými se řiďte a bude to fajn.

"Tebou býti, přestanu si za tím jíti." No dobrá veršovat už raději nebudu. Od toho jsou tu jiné články. Věc se má tak, že je sice fajn nic nevzdávat. Je třeba si ale uvědomit, kdy se jedná o logickou (moudrou) volbu a kdy se jedná o vzdání se. Uveďme si příklad: Když se vám nedaří složit zkoušku, zkoušejte to dál a dál- to půjde. Chcete-li změnit člověka, tak se na to vykašlete. Člověka svými kecy nezměníte. Výhružkami to už je jiná. To už jo...

"Nevzdám se, co to stojí!" To je přístup. To je vůle! To je evidentně tučné konto! Z jistého důvodu tohle moudro nemůžu postavit na vrch této tabulky, ale je jednoznačně nejdůležitější. To, že vám na něčem skutečné záleží zjistíte jen tak, že se toho nikdy nebudete chtít vzdát. A pokud vám na něčem záleží, tak se toho nikdy nevzdávejte. Jak moudré, já vím...

"Protože někdy to tak musí být." Představte si, že by HIMYM stále ještě běžel. Jo, to by bylo boží! Teda do chvíle, než... no dobře HIMYM by byl vždycky boží, uvedl jsem špatný příklad, ale vy chápete, co myslím, že jo. Že jo?

"Tě-ho-ten-ství!!!" Tohle už vzdát nemůžeš! Jsi snad chlap ne?! Pzn.: Jen když už je to tutovka, čéče.

"Skutečně je těhotná!!!" Tak teď už je to tutovka!

"Miluji, když jsi..." hatatata! Bacha na to. Je to největší iluze. Kam se na to hrabe Věčné Tsukuyomi. Nejen, že touto větou patrně klamete sám sebe (protože řekněme si to upřímně, milujete především sám sebe), ale klamete i toho druhého, na kom vám může doopravdy záležet, takže jej tím vlastně ve výsledku zraníte. Nemůžete říct osobě, kterou milujete, že milujete, protože ji vlastně milovat nemusíte a tím osobu, kterou milujete zraníte. Dává to perfektní smysl!

A asi si říkáte, že tenhle článek je naprostý shit a že vám vlastně nic nedal. To dává smysl. Protože to byla zkouška! Zkouška rozpoznat, co je třeba přetrpět a vydržet a co ne. Další věcí, co byste si měli uvědomit je fakt, že se musíte naučit číst mezi řádky. A nejen to. Bystřejší čtenáři si všimli, že rád vsouvám nejrůznější skryté texty (výzva pro tebe "Zabijáku" ;O ). Snad to všichni časem pochopíte. Celou myšlenku, která je tak hluboko skryta.

Udělám teď tu věc, že vám řeknu, co mi to všechno dalo. Někdy můžete věřit, můžete se snažit a můžete pro to udělat cokoliv, ale nakonec se k vám "osud otočí zády" (na žádný nevěřím, ale zní to poeticky) a nakonec skončíte s naprosto jinou osobou, než s kterou byste měli skončit. I když je to naprosto jasné. I když to vidí všichni kolem, že by to mělo být jinak... Ano. Narážím přesně na to! NARUSAKU forever!!! Fuuj NaruHina!

Pro tohle byl přesně napsán tento článek! Abych si postěžoval nad koncem jedné éry. Snad jste v tom neviděli nikdy nic jiného. Amatéři. Pff. No dobrá. Úplně věnováno jen konci Naruta to nebylo. Také jsem si musel postěžovat, že už skončil HIMYM. Letošek byl s těmi konci pro mě vážně těžký. Asi budu muset napsat i něco k závěru mé 8 let trvající lásky... A na závěr si dáme citát spešl pro tebe. Ano tebe.

TEBE!

"Všechno má svůj konec, jen párek dva."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 silluety silluety | Web | 7. listopadu 2014 v 15:32 | Reagovat

Ten song :) znám ho :) pouštěla jsem si ho když pro mě všechno skončilo a začala doba "temna" :/ nojono.. všechno prostě má svůj konec :/
super blog :)

2 Killi Killi | 7. listopadu 2014 v 21:59 | Reagovat

A kdo je ten ZABIJÁK vyvolen bohy odhallit tajemství všehobytí....ano jsem to já a můj rod vymírá,holky můžete napsat ;D

3 Zboro Zboro | 9. listopadu 2014 v 19:22 | Reagovat

NaruSaku by teda bylo hnus :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama