Vánoce na blogu

29. listopadu 2014 v 2:39 |  Můj Blog
Na Vánoce existuje tolik trefných věcí, že si nešlo zkrátka vybrat. Je tolik paradoxů, nesmyslů a výzdob v supermarketech. Takhle to nejde. A možná vás zklamu (ne, já nikdy), ale tak nějak tento článek nebude úplně o Vánocích. Ano, je to zmatené. I když vlastně ani moc ne. Vždyť nadpis to perfektně vysvětluje.


Jelikož bych měl psát asi tucty semestrálních prací, odpovídat na vaše dopisy, milostné i... spam... shrnu to všechno hezky ve zkratce. No dobrá tomu sám nevěřím.

O Vánocích se samozřejmě dá psát spousta krásných a vtipných věcí. Dá se rovněž v souvislosti s tím kritizovat, církev, feminismus, Polsko, Brušperk, YouTube, ilumináti, konzole, rovnoprávnost a další cizí slova. Tohle téma si chci ale tak nějak nechat až na to, co přijde. A co přijde? No to byste se měli dočíst v tomto článku. Jo, chodím kolem horké kaše, abych vás trošku natáhl.

Vánoce na blogu asi není zrovna nejoriginálnější název, za to bych si troufl říci, že nejvýstižnější. Jak to tedy bude probíhat a vypadat. Určitě jste všichni obeznámeni s konceptem adventního kalendáře. A tím teďka nemyslím, že jakmile dostanete na Mikuláše adventní kalendář, tak vám vystačí přesně jedna čokoládka na jednu hodinu (a to vám ještě hodně fandím). Kdepak, tady na blogu to bude hezky popořadě. Musím vás naučit trpělivosti.

Dlouho jsem přemýšlel, jak jej udělat. Nafotit akt a každý den odkrývat kousek fotografie? Ne, tak hodní jste nebyli... No nic víc mě vlastně už pak nenapadlo, kromě finální varianty. A to jest každý den článek! Já vím, já vím! "Whoaaaa! 24 článků. Už teď nemůžu dospat!" O čem ale psát 24 článků? No popravdě o čemkoliv. Budu se ale snažit držet konceptu toho, že půjdu pěkně po časové ose. Tzn. od ledna 2014 až po finální prosinec. Některé měsíce samozřejmě nebyly tak produktivní na skvělé příběhy s grandiózním vyvrcholením (hehe vyvrcholením), proto se místo některých objeví nějaké smysluplné a inteligentní články o čemkoliv. Jako vždy, že jo.
"Ale Střížo! Měsíců je 12 a článků bude 24! Teď jsem naprosto zmaten." Klid. Prostě rozdělím měsíc ve dví. Ano, tak je to jednoduché.

A to je prakticky vše, co potřebujete k nadcházejícímu měsíci vědět. Vlastně tenhle článek ani nemusel vzniknout. Chtěl jsem ale, abyste věděli, že s úderem půlnoci můžete vždy čekat nový článek. Reklamis, no!

A dnes na závěr si řekneme věc, která vás určitě mile potěší.

Zbývá ti cca 26 dní... Ne života. Na dárky přeci...

A pro ještě větší nalazení na vánoční náladu, písnička, která vás donutí si uvědomit, jak jsou v mnohých věcech Vánoce vlastně absurdní (tedy hlavně ty americké, takže jsme v suchu). Ale jinak vás mám rád... Vážně! Překvapený
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama