7 důkazů, že jsou holky jako Scooby-Doo

10. listopadu 2014 v 10:30 |  Můj Blog
Pokud nevíte, tak jako malí jsme tomu nevěnovali moc velkou pozornost. Věděli jsme, že tady něco takového bylo, ale nedokázali jsme to dostatečně ocenit. Teď, když už jsme starší, tak nějak vnitřně litujeme, že jsme na to více nekoukali, když jsme byli menší, dětmi. Kdy to ještě nepůsobilo tak divně. Vůbec nechápu, proč se za to spousta lidí za to stydí. Tak se koukají. No a? Vždyť je to fajn. Milé, příjemné, zábavné, s naprosto hloupoučkými průpovídkami. Spoustu tematických hraček, které jsou kolikrát (bohužel lepší než originál). No jo, holky. A pak je tady taky Scooby Doo...


Hned ze začátku musím říct, že název článku není úplně tak přesný řekl bych. Správně by to mělo být 7 důkazů, že je spousta současný mladých atraktivních holek jako Scooby Doo, ale kdo by to pak četl. Ach ta "novinařina". No dost bylo plkání, jdeme na ty jasné a nevyvratitelné důkazy.

1. Sidekick
Stejně jako se Scooby všude tahá se svým páničkem Shaggym, tak se i holky v poslední době tahají se svými... "páníčky". Nevyložte si to však tak, že by to byli jejich partneři. Kdepak. Jsou to jejich nejlepší kamarádi, kteří jsou zároveň homo, takže jsou to fakt jen nejlepší kamarádi. Takoví ti super kamarádi, kteří ji ochraňují před vším špatným. Třeba sexem s vámi ehm.

Maličká nápověda. Je to anglicky "kohout" a "kostka" zároveň. What a c...

2. Kosti
Scooby je pes a psi mají rádi kosti. A ty kosti nejčastěji přenášejí tlamou. Je to prostě roztomilé, jak si tak hupsají s kostičkou v tlamičce. Tím, jak jsou roztomilí ve výsledku potěší svého páníčka. Však za to pak také dostanou patřičnoou odměnu. Třeba pamlsek, nebo v současnosti stále více oblíbený diamantový obojek. A pokud vám stále nedochází, kam tím směřuji, tak si dáme rychlokurz angličtiny. Bone- kost; boner- negooglete před dětmi... možná raději ani před přítelkyní.
Ha, chyták! Vím, že přítelkyni nemáte. A jestli ano, tak bacha na cizí "kostičky". To už pak tak roztomilé není.
"Look what a weird bone(r) I've just found."

3. Dodávka
Když už se vám podaří odstranit z cesty toho homo-bff, nebo nedej bože Brušperáka!, tak se z čista jasna objeví záhadná dodávka s ještě záhadnější posádkou, kterou jsou parta jejich nejlepší přátel. Proč tu partu ale tvoří holka s brýlemi učitelky z porna, hrozně vyzáblý týpek, který vypadá jako zkouřený, hrozně namakaný blonďák s podivným účesem a vázankou kolem krku, hrozně svůdná zrzka na podpatcích a proč jsi sakra zahlédl ten růžový huňatý kobereček vzadu dodávky?
Jedna taková obyčejná "dodávka"

4. Honění ocasů
Ano, pro pobavení (potěšení) pánička jsou ochotni i honit ocas. No tedy pro pánička je to fajn, ale znáte přeci ten neskutečně trapný okamžik, kdy začne honit ocas pro potěšení naprosto cizího chlápka. Dat bitch! Chápete? Bitch jakože anglicky fenka, protože je to samice p... no dobrá, když už se nezasmějete, tak se aspoň dneska přiučíte něco málo angličtiny.
Jooo! To je ono! To je onoooo!

5. Jídlo
Přiznejme si to hned zkraje. Každý máme kamarádku (jasně kamarádku), která tvrdí, že její největší láska je jídlo. Stejně jako Scooby- no jo, vždyť je o tom vlastně tenhle článek. Podíváme-li se do žensko-českého slovníku tak často opomíjeného parťáka Josefa Jungmanna, se kterým vymysleli nejednou kulišárnu, Brosefa Střížmanna, zjistíme, že ve volném překladu věta: "Miluji jídlo!" znamená "Jsem fakt zoufalá, nikdo mě nechce, budu dělat, že to já nikoho nechci." nebo také "Můj vztah je fakt na nic, ale nemůžu ho utnout, protože ostatní říkají, že bych měla." Také je důležité podotknout, že stejně jako Scooby je naprosto jedno, kolik toho snědí, nikdy nepřiberou na váze.
Kolikrát, že se to má přežvýkat každé sousto?

6. Přízraky
Je to záhadný a zajímavý fakt. Jedná se o fixaci na přízracích, obludách, příšerách, říkejte si tomu jak chcete, třeba Brušperák. Čím ohavnější, na co méně se zmůže jeho slovní kapacita, tím více za ním prahne. Tohle není náhoda. Tímto fenoménem se zabývá náš již známý švédský výzkumník, badatel a vědec Jörgen Střížsson. Přízrak ve většině případů Scoobyho děsí, trýzní a celkově jej uvádí do stresu. Když vynaložíte veškeré své úsilí, abyste přízrak demaskovali a ukázali jeho pravou tvář, zdá se, že je konec, že konečně můžete pokračovat. Nenechte se však mýlit. Demaskování jednoho ji však dá jen impulz, aby našla jiného.
Láska vole!

7. Postavení
Vzhledem k předchozím bodům se to může jevit spíše jako smutné, ale nebojte. Jde o to, že Scoobyho universum bez Scoobyho by bylo prostě naprd. Stejně tak náš svět by nestál za nic bez "spousty současný mladých atraktivních holek". Vím, co si teď myslíte. Jaký měl tím pádem celý tenhle článek smysl? Správně, nic moc žádný, kromě teda toho vám trošku hnout žlučí. Ale jak říkám. Jsou důležité pro náš vesmír a pokud budete číst můj blog, naučíte se, jak je vysvobodit ze Scoobyho komplexu. Páni! To je geniální! Teď se to určitě začne používat jako skutečná věc. Měl jsem to pojmenovat Střížův komplex... no možná raději ne.
"Scooby dooby doo!" Vždycky jsem si to chtěl zakřičet...

A dnešní citát na závěr bude opravdu geniální a naopak ukáže v čem se hafani od dnešních slečen liší.

"Narozdíl od žen psi milují jen jediného pána."
- Oscar Wilde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klér Klér | 10. listopadu 2014 v 18:21 | Reagovat

Pes miluje každého, kdo mu dá jídlo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama