Léto- ZOO

23. července 2014 v 12:09 |  Můj Blog
Jako z nebe mi padlo do klína toto téma (a nejen téma- oká tyhle vtípky jsou už trapné... stejně v nich budu pokračovat). Zkrátka takové to téma, o kterém jste si nikdy nemysleli, že budete psát (asi jako kdybych psal, že Brušperk je ideální místo pro dovolenou... ne, to bych nevydal ani pod aprílem). Každopádně v létě se taháte po všech čertech, čertech, kteří mají rohy, rohy jako mají kozy, které... no ani nemá cenu psát do úvodu dvojsmysly. ZOO je zkrátka naprosto geniální hřiště, na kterém lze vyzkoušet opravdu velké množství hlášek. Hlášek, které mě samozřejmě napadly právě v ZOO a nějakým vnitřním nutkáním (kodex brácho!) jsem je zkrátka musel vyzkoušet. A ano, přesně o tomhle bude tento článek. O kozách... Teda ZOO.


Hned zkraje musím říct, že vám nesmím říct o jakou ZOO se jednalo. Tedy asi bych mohl, ale mám tu ZOO docela rád. Mají tam krásné kozy... zvířátka. V ZOO se to hemží převážně (svobodnýma) maminkami, hloučkem holek, které se sem přišly fotit na takových místech, ze kterých absolutně nejde poznat ZOO (když opomenu hashtag na Facu), snaživými turisty, kteří fotí každé zvíře desetkrát přes mříže a to pokaždé z jiného úhlu, protože není lepší zábava na večer, než koukat na fotky ocasů trčících z křoví (Ale no taaak! Nepíši stále jen ve dvojsmyslech!... Ale jo, je to vtipné) a hádat se, zda se jedná o pařez, lenochoda, špínu na čočce anebo fotky z naprosto jiné dovolené, a v neposlední řadě "študované" holky, které sem chodí pozorovat skupinku opic a jejich chování, jak žijí v uzavřené společnosti (Ony tomu říkají komunita. Ale nemyslí tím ten naprosto boží-badass-dělo seriál Community. Na to už jsem, ne zrovna dobrovolně, přišel.), aby to pak mohly aplikovat na skutečné lidi "tam venku" a konečně ukořistit toho "hrozně sexy kluka ze čtvrťáku, co bude maturovat". Ženské, sakra my nejsme zvířata! Duh?! Zpátky k ženám a jejich kozám... Totiž kozám na ženách... Farmě koz. Volně puštěným kozám. Mini-ZOO s kozama... Sakra! Vidíte! Já říkal, že ZOO je super téma!

1. Mezi kozy
A když jsme tak pěkně nastartovali s těma kozama (brm brm), tak tam i zůstaneme, ne? (Jo jo, já vím... zůstaneme! :3 ). Tahle hláška vyžaduje mít trošku kliku a možná trošku trpělivosti. Všichni známe takové to mini-ZOO, kde jsou volně vypuštěné kozy a děti mezi ně můžou chodit, hladit si je, tahat, žužlat, hanka-hanka, plácat a... asi jsem zase odbočil. Zkrátka si s nimi mohou hrát (to jsem si asi moc nepomohl). Ale děti si nemohou jen tak dělat, co chtějí. Musejí se ptát a to i co se koz týče (Překvapený)! Zeptají se nějak takto:
"Maminko? Můžu mezi kozy?"
Zde přichází vaše chvíle. Musíte se rychle přemístit k mamince a spustit:
"A mohl bych také mezi kozy?"
Rizika:
1. Řekne vám ne.
2. Řekne vám ano, pohladí vás a dá vám peníze na krmení pro kozy.
3. Pro tuhle hlášku musíte kroužit a vyčkávat na relativně malém prostranství plném malých dětí.

Může se stát ještě jedna věc. A to, že vám odvětí: "No dovolte?! Chcete jednu do huby?!" Na to bych doporučoval pohotově odpovědět tak, jak se to praví v tom krásném českém vtipu: "Ano prosím. A tu druhou bych hladil."

2. Promiň, že jsem ti zkazil ZOO
U této hlášky je fajn, že je vlastně jedno u jakého výběhu zrovna budete. Teda snad až na jeden. Ale to byste musel být totální debil. Řekl bych možná i profa. Zkrátka přijdete před dívku a spustíte:
"Ah. Promiň. Já nechtěl. Ach jo vždycky to každému pokazím. Teď už můžeš jít domů, protože větší zvíře tady už nenajdeš."
A nebo to můžeš říct zkrácenou verzí (obecně je to vždy na tobě, jak moc to zahraješ).
"Tvé hledání je u konce. Větší zvíře už tu nenajdeš!"
Rizika:
1. Budete u výběhu slonů- to je to, co jsem říkal. Jsi DEBIL!
2. Nejsi to největší zvíře. To největší zvíře bylo doposud na toaletě a teď se to prase vrátilo ke své s... slečně.

3. Divoký opičí sex
V pavilónu opic přijdete k holce a prostě spustíte:
"Páni. Tady je ale atmosféra, co-hu-u-u-a-a!? Dáme divoký opičí sex?"
Rizika:
Jako vážně? Přečti si tu větu ještě jednou, jestli potřebuješ zrovna ode mě vědět, co to má za rizika!

4. Víš kolik váží lední medvěd?
Přistoupíte k dívce (nejlépe u výběhu ledních medvědů, že jo) a bezprostředně spustíte:
"Ahoj, víš kolik váží lední medvěd? Ne? Dost na to, aby prolomil ledy. Já jsem Stříža."
Jen prosím použijte své jméno místo toho Stříža. A jinak... To je vlastně docela dobré! To není zas až taková blbost. Tedy alespoň oproti ostatním příkladům, které jsem tu napsal, ehm...
Rizika
1. Lední medvěd je stále velké a docela děsivé zvíře a jestli té holce rupne v bedně... No to nechceš.

5. Panda
Najděte si nějakou zajímavou informaci (no vlastně ani nemusí být zajímavá) a mluvte o ni. Jsou to pandy. Buchtám je úplně jedno, co říkáte.
"Víš proč nemáme nikde v Česku v ZOO pandy? No čínská vláda si účtuje jen za to, že ji v ZOO máš milion dolarů ročně za každou jednu pandu, co v té ZOO je. A když se narodí další, musí ZOO zaplatit i za ní. Nejbližší pandy v ZOO jsou asi v té ve Vídni. Ale stejně jsou to noční tvorové, takže bys asi jen viděla chrápající černobílé koule."
To už bylo možná zbytečně moc informací, ale rozhodně se hodí.

6. Vše ostatní
Prostě sem jen hodí sérii hlášek, které opravdu nepotřebují delší komentář a jedná se o takové ty slabší, někdy dost debilní- takže by vlastně mohly fungovat.
"Žirafy spí jen 12 minut denně. To já bych s tebou spal mnohem déle."
"Když tady tak stojíme u těch velkých a rychlých ptáků (pštrosů), co takhle jedno rychlé číslo s velkým ptákem?"
"Prý, že jsou nosorožčí rohy dobrá afrodiziaka. Taky tu mám jeden roh, který by tě nažhavil."
"Béé!"
"Ten sloní chobot mi připomíná..."
A dost! Tohle je hardcore i na mě!

No a co říci závěrem? Že by si tvůrci hry ZOO Tycoon rozhodně měli přečíst můj článek. Byla by to naprosto boží hra. (Tip: Pojmenujte některý z výběhů "Cretaceous Corral" a dostanete Triceratopse! Pzn. Funguje to jen ve hře. Ve skutečné ZOO s vámi vyběhnou Nerozhodný)

A citát na závěr si dneska dáme opravdu hluboký...
"Velikost národa a jeho mravní rozvoj lze vyčíst ze způsobu, jakým zachází se svými zvířaty."
- Mahátmá Gándhí

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama