Léto-Bar

21. července 2014 v 20:00 |  Můj Blog

Prázdniny jsou už ve své polovině, určitě už jste chytili nějaký bronz, nebo i něco jiného- teď bez legrace, používejte ochranu, může vás to odstavit ze hry na dost nepříjemně dlouho (Gáďa říkal). Vody už máte dost, slunce už chcete vidět jen při ranní kocovině v Teletubbies, přichází večer a nastal ten pravý čas změnit polohu (NICE!). Vzhůru na bar. Bar, místo, kam lidé chodí na terapii s barmanem, místo, kde lidé chodí předvádět své barové triky, místo, kde... Řekněme si to na rovinu. Kde se jdou "nabumbat". Jakožto správný predátor musíte však znát a uctívat některé zásady. Ano, ty se právě teď dozvíte... nemáte zač.


Na začátek je asi nutné říct základní pravidlo. Takové to nulté nepsané. Možná jsem ho tu už někdy před tím i zmiňoval. Každému se ruku v ruce s barem vybaví alkohol, a že to s ním jde zkrátka lépe. No tak to je, ehm, omyl. Tedy, ne že by to nešlo lépe a jednodušeji, ale rozhodně to nejde lépe vám. "Kouzlo" alkoholu není v tom, že z vás udělá zvíře chrlící jednu hlášku za druhou a neodolatelného alfasamce. Jste stále stejní takoví jací jste a jen alkohol u protějšku vám pomáhá k tomu, že zkresluje to, jaký jste profa (absolutní párek, unskilled atd.- nebojte brzy vydám slovník Mrkající). Takže ne-e. Alkohol jen zkresluje váš zdravý úsudek. A zkreslený úsudek je největší nepřítel každého lovce!

To bylo tedy takové to nejzákladnější pravidlo. Pro úspěšný lov je ovšem třeba zapamatovat si a především si osvojit 3 základní stavební kameny, které jsou naprosto nezbytné. A ty se dají praktikovat naprosto všude nejen v baru, ale přišlo mi fajn použít to právě teď. Tyto tři (říkejme tomu) kroky jsou: IZOLUJ JI, OPAKUJ JEJÍ JMÉNO, LEHCE JI URAZ.

1. IZOLUJ JI

Tím "izoluj" není myšleno, že ji přivážeš někde doma ke kuchyňské lince a izoluješ ji tím od světa (to by mimochodem správná žena měla udělat sama od sebe ;O ). Holky (ve většině případů) se shlukují ve smečkách, kde vládne zvláštní hierarchie. Každá z nich tvrdí, jak není dominantní a jak jsou si všechny rovny, ale ve skutečnosti si každá myslí, že to ona je ta alfa (tip číslo 1: téhle informaci využij Mrkající). Už i v přírodě můžeme vidět, že lvice útočí jen na jednu antilopu (v jeden okamžik ;O ) (a mimochodem lvice, která loví- WINNING!), proto je třeba si vytyčit jediný cíl a tomu se pak vrhnout po krku... a pak ona může po tom tvém- a ty víš, že je to sakra příjemné! Tip číslo 2: Ze začátku se zaměř na všechny ostatní, kromě svého cíle. Tip číslo 3 (k tipu číslo 2): Zase se nemusíš schovávat pod bar, když na tebe začne mluvit sama (viz. krok 3). Možná se ptáte, jak tedy nejlépe holku izolovat, že? Odpověď je jednoduchá- buďte kreativní. Anebo se prostě jen pročtěte ke kroku číslo 3.

2. OPAKUJ JEJÍ JMÉNO

Zdánlivě banální věc. Ano ZDÁNLIVĚ. Většina z vás slyší jméno holky asi nějak takto: TerKOZYYY, MarKOZYYY, BarBOŽETYMÁŠOHRYZEK...ALEPĚKNÝKOZYYY! Je to zvláštní a vážně to nechápu, ale tak nějak podvědomě (a možná i vědomě) si holky vážně potrpí na tom, abychom si pamatovali jejich jméno. Snaží se tím otestovat, zda to myslíme vážně. Mužský ekvivalent je, když po nich chceme vyjmenovat všechny naše oblíbené pornoherečky... řekl bych. Já vím bude to hrozně otravné, ale zkuste to (některé mají vážně nádherné oči- myslím tím vážně oči!). Pak je důležité užít jméno ve větě tak nějak přiměřeně. Přece jenom, když v jednoduché větě řeknete 4x Káčo, pochopí sice, že si její jméno pamatujete, ale tak nějak to z vás udělá profu.

3. LEHCE JI URAZ

A to "lehce" bych sakra zdůraznil. A tím "uraz" myslím jakože slovně. A ne, "uraz" není to samé co "vraz" (soudce říkal... teda Gáďa říkal, že soudce říkal- hehe). Takže už víme, že ji nesmíme udeřit a ani říct "Kristýno jsi hnusná škaredá coura!" (pzn. Teoreticky se ještě k oběma věcem můžete v průběhu večera dostat s tím, že to vážně máte udělat ;O). Jak to tedy udělat. Jsou to svým způsobem takové ty neutrální věty jako: "To je krásná vůně. Přesně takovou používá má babička.", "Máš krásné vlasy. A člověk by ani nepoznal, že jsou prodloužené.", "Máš vážně krásné tričko. Teď nedávno jsem ho kupoval svojí sestřičce k narozeninám. Měla zrovna šest.". Fantazii se meze nekladou, ale hranicím ano. Anebo pokud si ještě vzpomínáte na ten krok jedna (ach to horko), můžete využít situace tak, že se vměstnáte do skupinky holek a začnete si s nimi povídat. Pak, když bude chtít přispět do diskuze velice inteligentním komentářem (no jasně) vaše vytipovaná, umlčte ji (ne tak jak myslíš... prostě ji přeruš v pravý okamžik) a s úšklebkem a pohledem do davu dívek utrus (to je slovo- hehe "utrus", chápeš, ne?): "To je tak ubrblaná vždycky?" a pokračuj ve svém. Teď tě asi zajímá k čemu to je, že? Z popisku samiček výše lze pochopit, že... No zkrátka ji to začne hlodat. Proč si střílíš právě z ní (později do ní ;O )? A přijde za tebou sama. Pochopitelně si tě odvede někam bokem. A pak už je to jen na tobě, bro.

HLÁŠKA, KTERÁ (NE)MUSÍ ZABRAT

Ne, že by to od teď byla pravidelná součást článku, ale napsat to musím a rozhodně to nemůžu uvést jako tip.
"Okamžitě odstupte od toho baru! A hned! Myslím to sakra vážně! Jste neskutečně žhavá a barman si stěžuje, že mu rozpouštíte veškerý led!"
Ano, je to TAK debilní, že by to teoreticky mohlo zabrat. A tím debilní vážně myslím debilní. Takže to určitě zkuste.

A ještě jeden důležitý tip závěrem: Otázky jako "Chodíš sem často?" vás automaticky zaškatulkuji jako profu. Tyhle otázky holky slýchávají "imrvére". Pozvete ji na drink? Neptejte se, co chce. Ukažte, že jste borec. VY určujete jaký bude večer (vyžaduje to ale trošku citu; ne každá holka pije vodku s pivem ;) ).

A citát na závěr:
"Člověk musí pít, aby mohl milovat všechny lidi." ( ;O - Střížův dodatek)
- Oskar Maria Graf

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama