Tigridský ples

8. dubna 2014 v 22:06 |  Můj Blog
Ano, ano, já vím, trošičku jsem se s tímto článkem opozdil. Na druhou stranu valná většina z vás stejně ani neví kdo, nebo co to Tigrid vlastně je, že jo. Natož jejich ples. Duh?! Pár předchozích vět mě bude asi šeredně mrzet. Stejně tak vás bude mrzet, že jste si tento ples, tuto událost, nechali ujít. A že jste si ho tutově nechali ujít. Jak to vím? To se záhy dozvíte.Co je důležité na začátek říct, je to, že jsem od toho opravdu čekal takovou tu průměrnou, možná lehce podprůměrnou akci plnou průměrných, možná lehce podprůměrných... no, však vy víte. Z toho se už nevykecám. Na každou ránu (bohužel tohle je asi jediná rána, o které se dnes dočtete) opak byl pravdou. Po vstupu do sálu to vypadalo, jako by vám někdo chrstnul do obličeje drink namíchaný z jednorožčích bobků (všichni víme, že jednorožci kadí určitě marcipán, nebo něco podobného! duh!?), vaginálního sekretu víly Zvonilky a slz Justina Biebera. Ano, dívky byly tak sladké jako tento drink- jen se vám z nich, na rozdíl od drinku, nechtělo zvracet. To ale trošku předbíhám.

Jelikož se Danno kvůli své "chřipce" na ples vykašlal, musel jsem skoro na poslední chvíli hledat nějakého jiného winga. Samozřejmě, jak na potvoru byli všichni tak nějak indisponováni. Přece jen se ale jeden bro našel. Tehdy jsem si mimochodem uvědomil, že mám kolem sebe více bros, než jsem si doopravdy myslel. Každopádně díky obvolávání všech nejrůznějších bros, se mi posléze ozvala "máma" Jimi, že má cestu kolem a že mě hodí. Bohužel ke špatnému kulturáku. Takže jsem stejně došel pozdě jako obvykle. Naštěstí bro Filip, který mě zde čekal je suverén- a to ve všech ohledech- měli byste si z něj brát všichni příklad!

Teď se konečně můžeme vrátit k... nooo... k drinku. Dívky byly opravdu neskutečně půvabné. Já vím zní to teď ode mě trošku divně. Hlavně tím, že to říkám zrovna já. Ale co je ještě divnější je to, že tam nebyl naprosto nikdo známý, či jen trošku povědomý. Odkud se sakra tyhle holky vzaly? Kde byly celý můj život? Prošel jsem snad nějakou skříní do jiného světa? Proč říká Gáďa s ledovým klidem na veřejnosti věty jako: "Líbí se mi tělo Bena Cristovaa."? Tolik otázek...

Na každý pád (a bohužel tohle je asi jediná pád, o kterém se dnes dočtete) 99 % holek se ploužilo na parketě, zatímco 96 % procent mužů se zdržovalo při baru. A to mohlo znamenat pouze jedinou věc! Sexy barmanku, že? Špatně! Sexy barmanky!!! Čímž se samozřejmě vysvětluje, proč bylo u baru 96 % mužů a ta zbylá 4 %... no však víte (hehe). Barmanky, nedosažitelný cíl, cíl kombinující: ženy, ženy, alkohol, ženy a v mnoha případech také sport (však víte, sportbary). Vysvítá otázka. Jak na barmanky? No vzhledem k tomu, že je to její práce a nemá na vás čas, tak vám to prostě nedoporučuji. Alespoň ne, když má směnu. Pokud přece jenom máte nutkání, začněte s ní mluvit nějak "normálně". Pokuste se prolomit ten pracovní štít. Bacha ale na větu:

Chodíš sem často?
Když opomenu fakt, kdy se jedná o ples a podobně, je to její práce. Duh?! Ptáte se snad na tohle prodavačky? Soudkyně? (ne nutně v tomto pořadí)

Další věta je poněkud zajímavá a napadla mě prakticky až teď při psaní tohoto článku.
Dva body shoty prosím.
Zákazník má vždycky pravdu, ne? A jakožto správná barmanka by mi měla mou objednávku vyplnit, ne? Jen si dávejte pozor na kolegy barmany. Nebo jejich přítele. A na listinu lidských práv. Určitě se ptáte, jestli se mi to nakonec povedlo, když mám vždycky tak plnou hubu keců. A nebudu vám lhát. Samozřejmě, že ano... No dobře, tak ne. Ale alespoň jsem se pokusil... Dobře nepokusil. A možná to byla chyba. Ale dokud žiji, tak si dovoluji tvrdit, že jsem se doposud vždycky rozhodl správně.

Ke zbytku plesu musím jen říct, že seč jsem nebyl pro tentokrát pozván na pódium, moderátoři byliii... no nějací tam byli, ale oproti plesu Hladnova neměli zástupkyni něžného pohlaví. Z tohoto hlediska ples na ten hladnovský ztrácel. To je ale asi tak jediná věc. Byl určitě jiný, ale rozhodně hodně přátelský a hlavně byl svým způsobem více plesový. Tedy i zde se hrála pak "moderna", ale celkově to působilo zkrátka jinak. Slečny byly naprosto okouzlující (chvilkami jsem si připadal jako v Disneylandu- pro dospěle! WINNING!) a naprosto nechápu, odkud se brali. Celkově to vypadalo jako ples z jiného města. Neříkám, že znám všechny, ale z celého plesu ani jednu jedinou osobu? (čekali jste jiné slovo, že?)

Ještě mě čekají dva plesy (tedy jeden mě čeká a o jednom vám musím podat hlášení) a tak, jak jsem si na začátku řekl, že pak udělám nějaké vyhodnocení toho nejlepšího, tak přesně takhle se mi do toho teď nechce, protože upřímně už teď bych měl problém jeden z těchto dvou vytyčit nad tím druhým.

A když jsme dneska tak lehce najeli na bar, musí se moudro rovněž týkat baru.
"Piju u baru, aby lidé neříkali, že posedávám po hospodách."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama