Co jsem?

1. dubna 2014 v 16:29 |  Můj Blog
Vykastrovaný homosexuální autista. To by vlastně mohlo stačit. To o mne naprosto vypovídá vše, ne? Právě, že naopak. Za těch několik měsíců (ehm dva) jste si už mohli zvyknout na to, že nedokáži říct, že potřebuji jít na záchod aniž bych to nerozepsal na 20 řádků. Abychom se dostali ale k jádru pudla (toho já rád- s hranolkami). Vše, co jste doposud četli byla jedna velká lež. Na následujících pár řádcích se tedy dozvíte pravdivou pravdu. Opravdu.

Jméno

Ano. Je to tak. I mé jméno je lež. O tak skvostném, naprosto úžasném, geniálním a neuvěřitelně sexy jméně jako je Jiří Střižík se mi vždy mohlo jen zdát. Mé skutečné jméno zní Klement Heřman Utlýúd. Jak jsem tedy přišel na tak úžasné, elegantní a neskutečně přitažlivé jméno? Vycházel jsem z následujících požadavků. Jméno musí být rázné, ostré, musí nést hrdost a musí mít pro většinu Čechů určitou historickou hodnotu a nesmí být Karel (protože jediný Karel... chci říct borec se jménem Karel v ČR je jedině Gott). Jméno Jiří bylo tedy jasnou volbou.
S příjmením to bylo trošku podobné. Opět jsem vyžadoval něco ryze českého, co má pro většinu Čechů velkou a zásadní hodnotu. Shodou okolností jsem právě nastupoval do tramvaje a příjmení Křižík se prostě nedalo vyhnout (ano, dneska se dozvíte i něco z dějin). Přesto to potřebovalo něco změnit. Příjmení jako takové nebylo fresh a potřeboval jsem mu takzvaně střihnout nějaký ten uprgrade. A tak vznikl Střižík. Tu část "třetí" jsem už pak jen vymyslel v rámci mé lži okolo celého rodokmene, kterou jsem úspěšně dopsal až k prvnímu zaznamenanému pohlavnímu styku mezi mimozemšťanem a polo mimozemšťanem a polo opem- tedy člověkem.

Vzhled

Samozřejmě i zde jsem musel pravdu trošičku poupravit a tak podobizna, kterou vidíte v hlavičce tady na stránkách, je ve skutečnosti fotomontáž Iana Somerhaldera, Bradleyho Coopera, Cristiana Ronalda, Justina Timberlaka a Justina Biebera. Já doopravdy vypadám spíše jako Stephen Hawking. Teda samozřejmě mladší, ale lidé říkají, že mám jeho úsměv. Na Facebooku mě ani nehledejte. Nebo teda můžete, ale nic vám to nedá. Zásadně se fotím buď za rychlého pohybu (tedy rozmazaně), anebo si upravuji fotky pomocí speciálních efektů jako je zrcadlení a tak (jsem totiž tak trošku grafik). S největší pravděpodoboností budu mít na profilovce ale některého z Pokémonů nebo třeba Johnnyho Deppa jako Jacka Sparrowa. Je to hrozně cool a přidávají si mě pak holky. Ale fakt pěkné holky. Dokonce si mě přiadala i Keira Knightly. Taky jste neměli ponětí, že umí česky?!

Životní styl

Bohužel ani mé příběhy z kouzelných částí Ostravy nejsou pravdivé. Do velkého města se bojím a tak se raději zdržuji v nedaleké lidožroutské vesničce. Teda samozřejmě tady nejíme jenom lidi. Sem tam si dáme i nějakého toho psa. Pudl je můj nejoblíbenější, jak už jsem se v úvodu zmínil. A ještě krysy (ehm yorkšíry). Většinou si historky vymýšlím tak, že když s partou kámošů z Polska hraji LoLko, zasním se a představuji si, že takhle to asi vypadá, když se lidé opíjejí v barech a tak. Jo mimochodem, teď nám jeden člen týmu vypadl, protože po úspěšných polských čipsech s příchutí posypové soli, mu bylo nabídnuto pracovat na nové příchuti (je to tajné, ale zaslechl jsem něco o myších fouscích), takže nabíráme nového člena do týmu. Ale vážně jen pro hráče, protože už jsme skoro v Bronze IV a nechtěli bychom to teď pokazit. Když tak mi napište "pí-emku" a já si vás proklepnu (hehe). Ale nesmíte si proti mě vzít tanka!

Koníčky

Myslím, že mám takové ty nejběžnější koníčky. V naší rodině jsem největší chytrolín a vkládají se do mne velké naděje. Nechci se chlubit, ale v lodích jsem naprosto nepřekonatelný. Teď se ještě snažím začít s piškvorkami, ale přijdou mi tam zbytečně složitá pravidla. No a co by to bylo za vesnici, kdybychom nesportovali, že jo? Založil jsem curlingový tým, ale zatím se nikdo nepřihlásil. Asi se bojí, že by mi nestačili. Tak aspoň hraji ten nejbáječnější sport na světě, který se hraje na každé vesnici- fotbal! S tím se váže i další můj koníček. Jednou jsem natrefil na takového klučinu a ukázal mu, co to znamená "plug and play". Od té doby za mnou stále chodí. Asi si ho nechám. Je celkem přítulný.

Oblíbené jídlo

Kachna. Jednoznačně KACHNA!

A moudro na dnešní závěr?
"Padesát procent teenagerů vidí život optimisticky, zbylých 50 % nemá na drogy peníze."
- Mach a Šebestová

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama