Hladnovský ples

4. března 2014 v 14:48 |  Můj Blog
Alkohol, co teče proudem, rvačky, přitažlivé dívky v pěkných šatech, gay, co vlastně "není" gay, ale ve skutečnosti je "hipster" (jasně ;O), "hodináři" u stolu a nový nejlepší kamarád Oliver! No to by snad stačilo o plese a vraťme se k něčemu, co tak nějak více říká "Stříža je frajer"... No dobrá, cítím určitý závazek k tomu, abych se s vámi podělil o to, jaké to tedy doopravdy bylo. I když musím říct, že pokud to nevíte, tak jste tam pravděpodobně nebyli. A to je smutné. Páč tam byl kde kdo.


Předem upozorňuji, že veškerý text je naprosto pravdivý a každá jedna skutečnost je 100% pravdivá. I když nepopírám, že jsme se patřičně s Dannem před touto události posilnili. A jo jen ještě dodám, že se ples uskutečnil 1.3.2014 v Garage Clubu v Martinově.

Důležitým prvkem pro Hladnovský ples je samozřejmě Gáďa, proto jsme venku museli čekat... ehm mrznout, než si Gáďa přišel pro svůj "klíč" s kolou. Nutno podotknout, že díky jeho kontaktům se španělskou rozvědkou (zdravím tě Naty ;) ) jsme nemuseli čekat tu kekelně dlouhou frontu (hehe). Pár dalších okamžiku mi lehce splývá... totiž, byly nepodstatné. Každopádně po pár důležitých interview (debaty o podstatě vesmíru u pisoárů) za mnou opět přišel již zmíněný Gáďa. A znovu potřebovali mou pomoc. Ztratil se moderátor a koho jiného dosadit než mě, že jo. I když test "Jsi schopný mluvit?" s odpovědí "jaaarsně" asi nebyl zrovna nejzodpovědnější, byl jsem přijat. No ve skutečnosti šli po mně od začátku (příště se nemusíte bát a můžete se mě zeptat rovnou ;O ). A musím říct, že pro mě, jakožto pro celebritu, připravili naprosto skvělé podmínky (krásnou moderátorku). Strávili jsme spolu v zákulisí pár kouzelných chvil, i když ona vysloveně tvrdí, že k ničemu nedošlo a dokonce mi přišlo pár upozornění o zákazu přiblížení. Jo, totálně po mně jede a asi se jen bojí té následné popularity a tlaku z toho, chudinka. Na naučení frází samozřejmě nezůstal čas a i když jsem opravdu profesionál, jak jste mohli z mých předešlých článků určitě posoudit, zapamatoval jsem si pouze dvě věty a ty zněly: ... no vlastně je to nepodstatné. Ale pamatuji si je! Bylo tam něco jako "dobrý" a "večer" a řekl bych, že něco jako "Retro Jokers". Určitě si je zkuste vygooglit. Menší zklamání přišlo, když se "náhodou" původní moderátor našel (asi mu zapomněli říct, ať nechodí), ale skupina dostala i tak dobré entrée a kupodivu (na dnešní generaci plesů) je ostatní poslouchali a užili si je každým douškem.

Jak už jsem se zmínil, alkohol tekl proudem. Bohužel částečně po podlaze. Někteří přepískli a nedokázali své sklenice, natož vlastní rovnováhu, udržet v "přirozeném" stavu. Ale hej, jak praví klasik: "Žádná dobrá historka nezačíná slovy: 'Jooo, to jsme tehdy pili minerálku...'" Druhá polovina pak uplatnila pozici všem známého "hodináře". Kdyby přece jen někdo nevěděl, tak to je ta fáze, kdy se dokážete položit na stůl a klidně i dvě hodiny "koukat na hodinky". Kapíš, ne?

Tak nějak jsem tedy shrnul dva ze tří stěžejních bodů pro dobrou akci. Totiž, hudbu a občerstvení (ehm booooooze). Teď to hlavní. Ne, nebudu se ani pokoušet vtipkovat, protože každému je jasné, že posledním důležitým prvkem je organizace. Ha! Stejně jsem to udělal. Jsem to ale proradný parchant. Dámy, (ne)dá mi. Každý správný Ostravák ví, že... No Ostravák nemusí vědět vlastně nic. Ať jde o jakýkoliv ples, přiznejme si to, holky se chtějí prezentovat v tom nejlepším světle. I když věty jako "Neee. Dneska mi to vůbec nesluší." všichni moc dobře známe. No tak, holky. A holky... jooo holky. Celkem mi vypadlo, co jsem chtěl vlastně napsat. Jednoduše řečeno, vemte ten nejlepší výběr a... prostě vemte ten nejlepší výběr. Paradoxně čím méně fotek z akce, tím více atraktivní (ano, znám i taková slova) holky tam jsou. Protože, kdo má čas se s nimi fotit, že jo? A hlavně. Gentleman mlčí. Že jo, Niki, Týno, Terko, Market, Kláro, Vendy, Kiki (ne, to není to samé jako Týna!), Lucko, Barčo a Hermíno?! Což ovšem neznamená, že nebylo nic zdokumentováno. Pár posledních fotek je TADY a zbytek bude... tak počkat. Google snad umíte používat všichni, ne?

A samozřejmě, co by to bylo za ples, bez řádné tomboly. Tehdá se stala patrně ta nejdůležitější věc. Tehdy jsme HO poznali. Já a Gáďa. Pohlédli jsme napříč celým parketem a uviděli ho. Bylo nám hned jasné, že se s ním chceme seznámit. Oliver, jak jsme mu začali říkat, ná nás koukal z pódia. I když jsme věděli, že nám to asi moc dlouho nevydrží, museli jsme si prostě pro něj dojít. Zkrátka bromance. Byli jsme ze začátku nervózní, ale nakonec se nám ho podařilo "získat". Tu noc ještě s ním strávil Gáďa, ale slíbil mi, že se budeme střídat. Těším se až ho vysaji, i když Gáďa říkal, že ho chce narazit jako první. Na jeho první "výstřik" oba netrpělivě čekáme. Ale nechceme to uspěchat. Chceme, ať je ta chvíle výjimečná. Běžně to sice neděláme, ale u něj asi uděláme výjímku a necháme jej "vyjádřit se" přímo na naše tváře. Níže ještě přikládám jeho fotku.

Gáďa s Oliverem

Jo málem bych zapomněl. Je to soudek. Co jste si sakra mysle... dgh... co... urgh... ale no tááák!

A co říct závěrem? Dle mého názoru (a ten vážně za něco stojí) se ples opravdu vydařil. Musím organizátorům vzdát holt. Sice ochranka "musela" vyrazit dveře a objevila se kleptomanka, díky které ples navštívili i policisté a došlo ke rvačce, která zkrátka k Čechům neodmyslitelně patří. Ale to tak nějak bylo spíše ku prospěchu. Plesu samozřejmě (chápej! zážitky!). Chápu, že tohle organizátory muselo zamrzet, ale tak nějak tohle není zrovna v jejich silách uhlídat. Takže jednoduše, kdo chyběl, přišel o hodně. Avšak! Z velmi důvěrných zdrojů se ke mně dostala zpráva, že organizátoři podílející se na tomto plese plánují v nejlbžší době rovněž Oldies Ball (kliknutím se přesměrujete na stránku událost na FB- to je kouzlo, co?). Takže ano, nemáte zač. Neříkám, že to bude Hladnovský ples 2.0., ale minimálně tam budu já. Co více si přát... Oká... Bude tam i pití. A oká, budou tam i holky.

Tu nejhlavnější zprávu jsem si však nechal na úplný závěr. Letos se nekonal "Návrat Krvavého Joea". A jooo. To vlastně nevíte. Inu vtipná historka :) Někdy vám o ni určitě povyprávím ;)


Vlastně ne. Myslím, že je to nepublikovatelná historka...


A moudro na závěr:
"Pivo neobsahuje mnoho vitamínů. Proto jej je třeba pít ve velkém množství."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hloupá hloupá | 9. března 2014 v 22:19 | Reagovat

Konečně citát, který se k tomu hodí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama