ZOH

15. února 2014 v 17:17 |  Můj Blog
Ano, bylo to jen otázkou času, kdy se opřu do tohoto tématu.

Jak všichni víme, letos se konají ZOH v Rusku. Jo, to je ta země, kde je pivní výzva něco jako hra na schovku ve školce a kde musíte holýma rukama zabít grizzlyho, abyste nebyli přiřazeni do zvláštní školy. Co to znamená? No celkem nic, jen mi

přišlo fajn to podotknout.

Důležitou věcí, kterou chci však probrat je nedomyšlenost ZOH a jejich největší chyby (tedy, když opomenu fakt, že chybí disciplína v bikinách). Takže níže rozeberu pár disciplín a jejich naprosté a zbytečné chyby.

Saně
Jasně, co může být špatného na disciplíně, kterou jsme všichni jako děti milovali a vždycky jsme se chtěli taky sklouznout? Tak kromě toho, že čím jsme starší a začínáme mít soudnost a uvědomujeme si, že ti lidé jsou naprostí blázni s minimálním pudem sebezáchovy, taky fakt, že existují i dvojice. Ano i dvojice mužů! A všichni víme, že muži by si měli být takhle blízko jen, když se podávají důležitou ochranu (díky bro ;O), nebo tajnou zprávu, která zahrnuje informace na záchranu hlavy státu, Karla Gotta, nebo finalistky miss (denní chleba).Saně dvojice muži- a to nechceš...
Saně dvojice muži- a to nechceš...


Boby
To že jsi v něčem, co vypadá jako raketa nebo "upíří čaj" (tampón), neznamená, že je to bezpečnější. Ale určitě koukněte na Kokosy na sněhu, pak si po vzoru hostitelů Rusů dejte snídaňové menu čítající pravděpodobně sklenice vodky namísto džusu a zaručuji vám, že se ráno probudíte se skutečnými "kokosy na sněhu".
Kokosy na sněhu- ruská verze
Kokosy na sněhu- ruská verze


Skeleton
Jasně, vemte ty kulervoucí saně a ještě jeďte hlavou dolů. Pokud máte pocit, že budete nadosmrti panic, ale chcete se stát mužem, pak je tahle disciplína právě pro vás. Ne vážně, vodku hledejte za vším... A na tenhle sport musíte mít vážně něco v sobě.
Go home skeleton. You are drunk


Biatlon
Tady prostě budu muset udělat výjimku. Toto je naprosto boží sport! Vlastně si myslím, že by pro tuto disciplínu měli vyhlásit státní svátek. A taky by možná mohli zrušit všechny disciplíny a po celou dobu olympiád nechat běžet nonstop biatlon. A rozhodně s tím nemá co dělat slečna Gabriela Soukalová, která nás na olympiádách reprezentuje, z ilustrační fotky níže.
Náhodná ilustrační fotka 1
Naprosto náhodná ilustrační fotka Gabriely Soukalové, kterou se rozhodně nechystám požádat o ruku! Duh!


Běh na lyžích
Tahle disciplína naprosto postrádá... Ale vždyť vy víte. Biatlon je naproti tomu tak komplexní disciplína, že k ní radějí vrátím a níže přihazuji ještě jednu naprosto náhodnou ilustrační fotografii, aby bylo vše jasné.
Náhodná ilustrační fotka 2
To jsou zbraně!


Rychlobruslení/Short track
Při pohledu na tuto disciplínu se má víra v teorii o archeoastronautech vždycky neskutečně prohloubí. Jo, to jsou taková ta "aliens" memečka. A co se short tracku týče, to je jakou koukat na hodně levnou autodráhu. Napadlo mě tedy pár vylepšení. Slečny by měly mít povoleno do sebe vrážet a i jinak se napadat, měly by být spořeji oděny (to, aby šlo vidět, kde byl umístěný zásah) a v zájmu jejich bezpečnosti zaměnit tvrdé kluziště za něco měkkčího. Třeba bahno nebo tak. A celkově by se mohlo zrušit to závodění. Ta rivalita nemůže přinést nic dobrého.
Výstřižek z Mateřídoušky- Najdi 5 rozdílů


Krasobruslení
Asi se může zdát, že si myslím, že na ZOH jsou pouze ženy. Samozřejmě je mi jasné, že olympiády jsou i plné tvrdých mužů...
"Došel toaleťák. Měl bych použít ruku?"


Curling
Pamatujete (jasně, že pamatujete), jak jsem říkal, že bych celé olympiády nechal jen a jen biatlon? Tak jsem přišel na to, že bych je přeci chudinky nenechal celou dobu běhat. Rozhodl jsem se tedy ještě zapojit do hry curling. V době, kdy se ženy snaží hrát hokej, fotbal, kandidovat do vlády a další čistě chlapské záležitosti, je pěkné vidět, že se některá děvčata nebojí hrdě chopit smetáku. (Ale no tak holkyyy. Mám(e) vás rád(i)Mrkající)
Tak krásný a často tak opomíjený sport...
Opravdu nepochopitelně opomíjený... :(


Skoky na lyžích
Další taková chuťovka pro lidi, kteří si myslí, že lékařská věda a technika je pravděpodobně na úrovni té ve Star Wars (juuu Star Wars v kombinaci s olympiádami- no myslím, že se tam ještě dostaneme). Ne, teď ale vážně. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se tohle začínáte učit? Skáčete snad nejprve ze schodů, pak z gauče a pak z gauče na schodech? Ne. Tohle evidentně mohou praktikovat jen kočky, nebo jiní tvorové, kteří mají více než jeden život!
Jasně, číča přeci nesmí chybět v žádném článku...


Severská kombinace
Tak tady pozor! Ještě štěstí, že mě máte, protože tento název je silně zavádějící. Naštěstí jsem to pro vás prozkoumal na vlastní pěst. Rozhodně se nejedná o disciplínu, kterou vám prezentuji na fotce níže (jak by taky každý čekal, že má vypadat). Ve skutečnosti se zde jen kombinují skoky na lyžích a běh na lyžích. Takže žádné skandinávské holky! Prostě nic! Zklamání :(
Pravá severská kombinace
Takhle by měla vypadat SEVERSKÁ kombinace!


Alpské lyžování
Jak to tak vypadá sportovat se dá na ZOH jen pod vlivem. A tohle jsou jedni z dalších ultra-mega-šílenců. Představte si, že jedete minimálně rychlostí tak zilión km/h. Proč myslíte, že se to jmenuje "alpské" lyžování?


Snowboarding
Prostě si svažte nohy k sobě a nechtě se hodit z kopce plného beden a nejrůznějších nástrah. Ale musím uznat, že se dá na to na druhou stranu koukat. Jo, zaručeně se dá na to koukat :)


Lední hokej
Ale no tak. Je to hokej. Na něm se moc vytknout nedá. Jedině snad fakt pouze 3 skupin a problému s mezinárodním hokejem obecně. Jako vážně? Každý rok? Tak nějak to ztrácí prestiž, nemyslíte?


Akrobatické lyžování
Konkrétně tedy akrobatický sjezd. Prostě ty boule. Vždycky jak to vidím, říkám si, že jsou to vážně chudáci. Řekl bych, že po olympiádách musí mít tak zničena kolena, že se další 4 roky zotavují na další ZOH. Hlavně, když by si děvčata mohla ničit ta kolena trošku jinak, že (hehe). Ale na druhou stranu si lze sportovkyně pěkně prohlédnout ze všech úhlů.
IT joke- hehe

Potenciál
Věc, která patrně táhne olympiády nejvíce dolů. Jsou to přeci ZIMNÍ olympijské hry. Měli by přiřadit disciplíny jako je například: hod rampouchem, vrh sněhovou koulí, stavění iglú, koulovaná, saunování a mnoho dalšího. Myslím, že by nebylo vůbec na škodu sepsat nějakou petici.Takže to by tak bylo vše, co jsem vám měl zapotřebí oznámit o této události, díky které nám v televizi neslouží jako kulisa Ulice nebo jiný kvalitní pořad. Závěrem bych chtěl ještě popřát všem sportovcům pevné nervy, ať to v pořádku přežijí a nechť vyhrají ti nejlepší. Nejlepší anebo nejatraktivnější. Jo nejatraktivnější. Ať ty oslavy stojí za to.

A ještě citát na závěr:
"Kdo necvičí umře a kdo cvičí, ten se zabije."
- bratr sokol Slávek

A na úplný závěr ještě malý bonus k boulím...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zboro Zboro | 15. února 2014 v 17:31 | Reagovat

No jo, Gabča :O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama