O mně

4. února 2014 v 0:02 |  O mně
Vše o Jiřím Střižíku III. (aktuální k 3.2.2014)

Jo, jo, Střížman. Chodící legenda, maskot mnohých komunit. O čemž se ostatně můžete přesvědčit brouzdáním skrze tento neskutečně boží blog. Jsem muž (ha ha, ano už jsem muž!) ve svých nejlepších letech... tak počkat, všechny mé

roky budou nejlepší... žijící v nejdrsnějším kraji... České republiky. Ano. TOHLE ze mě dělá opravdu tvrdého muže žijícího v Ostravě. I přesto však nezapomínám na důležitou věc. Na "bráchovskou čest" (zmlkni Širi!). Ve jménu všech "bros".

Ave...

Ave já...

Jak jste zajisté pochopili, jsem tím nejúžasnějším a nejžádanějším členem mé skupiny přátel. A přesně z těchto důvodů mě tak často umlčují. Někdy to dokonce dotáhnou tak daleko, že dělají, jako že mi zapomněli říct, že jdeme do našeho oblíbeného baru. Ale uvnitř mě všichni skrytě zbožňují a obdivují. Jo, to je tutové!
Když mluvíme o tom zbožňování, opravdu zbožňuji filmy. A to z obou stran (přeberte si to jak chcete). Dále mě baví... No baví mě snad všechno a ve všem jsem samozřejmě nepřekonatelný (viz. níže ve vlastnostech).Přátelé a rodina:
Když opomenu (ne)vlastní bráchy, jsem jedináček. Na ostatní by už nevyšla koneckonců "božskost". Díky božskému titulu, který jsem si rozhodně nepřidělil, jen aby se mě na to všichni ptali, Gáďo!, jste zajisté pochopili, že jsem již třetím J. Střižíkem v pořadí. Ano, být boží je dědičné. A to nemluvím o dědovi z mamčiny strany, který je jednoznčně takovým prototypem správného "borce". Nechápete? Od toho jste přeci začali číst tento blog, ne?
Jedním z těch opravdu lepších přátel je určitě Danno, který se sice momentálně potácí s "chřipkou", ale věřím, že stačí týden v posteli a zbaví se ji ;O. Spolu patrně podnikáme ty nejepičtější výpravy... na kávu. A taky po metropolích. Naše první dokumentace sklidila naprsto nečekaný ohlas.
Pak je tady stoprocentně duo Míša a Péťa. Ermm... Seč se jména Míša a Péťa mohou v tomto kontextu jevit, tak jak si myslíte, tak si myslíte špatně. Tím jsem si jist. Tedy alespoň u Míši.
Každý "borec" má svojí "mámu". A borec jako já má hned dvě! Jednou je taková ta řádná máma, která by se měla stát právníkem. A za tím si stojím Jimi. Tou druhou mámou je Miss K (čti: miská). Ano je to supertajňácká osoba! Muheheheh! (na tom smíchu musím opravdu zapracovat).
A v neposlední řadě nesmím zapomenout na své věrné padawany. Z Kuby se stává skutečná síla. A Filipové. No, však já je ještě zaučím. A měli byste vážně začít číst tenhle BLOOOG!


Rychlý přelet událostí:
1993: Rok kdy jsem se narodi. Mimochodem je to rok, který začal PÁTKEM! Jo i rok věděl, že se chystá něco velkého.
1999-2008: Legenda na vzestupu. Nejbožejší roky, jaké si můžete představit... Oká z pravdou ven. Název mé základní školy byl předzvěstí toho, co se následně opravdu stalo. Byl jsem "odstrčen", utiskován a spolužáky nenáviděn Plačící. Ano, asi proto jsem takový jaký jsem.*

2008-2012: Skutečné povstání legendy!
2012: Objevil jsem nejbožejšího parťáka ever!!!
2013: Moc dlouho mi nevydržel... ale stále jsem boží.
2014: Založil jsem si blog! Jeeeej! A ano. Stále jsem boží.


Vlastnosti:
Dobrosrdečnoý, kreativní, atraktivní, spolehlivý, okouzlující, talentovaný, nadaný, boží, duh! boží, myslitel, vůdčí, zábavný, upřímný a ze všeho nejdůležitější SKROMNÝ... a taky boží... jo, to bude asi ještě nad tím skromným Úžasný_____________________________________________________________________________________________________________
* Fajn. Tohle je pro vás mí oddaní bratři ve zbroji. Holky poznámky pod čarou nikdy nečtou, že? Myslel jsem si to. Samozřejmě, že jsem nikdy nebyl utlačován. Vždycky jsem byl naprosto boží. Ale holkam se líbí, když mne mohou utěšovat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama