Bros sobě

10. února 2014 v 21:36 |  Můj Blog
Bros celého světa, sjednoťte se!

Je třeba si promluvit o závažném tématu, o kterém se nemluví. Téma nechutnější než studená pizza. Nevkusnější než nakrátko ostříhaná Emma Watson. Problém větší než zájem o sextape Katy Perry. Ano, až tak VELKÝ problém to je.

Je to tak těžké, že to snad nedokáži ani popsat. Inu...

Opět jednou jsme přišli o jednoho "bráchu".

Kliiid. Chlupáč neumřel. Jen se s námi, bráchy, už nikdy nebude moct pochlubit o všech těch "kočkách", které si namňouknul. Na všechno to "kočkování". (Račte si povšimnout geniálního použití slov: kočkách, namňouknul a kočkování. Já vím, já vím. Naprostý mindblow ;O )

Každopádně, jak jen o tom mluvit.
Nooo. Jednorožce nedělá jednorožcem to, že zvrací duhu... Jestli mi tím rozumíš, brácho.
(tip: jesli chcete v ZOO Tycoon odemknout jednorožce, pojmenujte výběh "xanadu")

Dlouho jsem hledal v knihovnách, brouzdal internetem a zkoumal a bohužel se proti tomu nedá bojovat. No dobrá do knihovny mám od jistého incidentu zákaz vstupu. No dobrá nebrouzdal jsem ani internetem, ale zapomínáte na to nejdůležitější. Na eunu... Chci říct na macka. Ne tak se nejmenuje. Macek je... No vygooglete si to.


Ano. Na této fotce je mu už naprosto jasné, že je to vážně průser. Myslím, že vám nemusím vysvětlovat, že časem příjde i o chuť na... nooo... ehm, kočkování. Začínám si čím dál tím více myslet, že ten jazyk nemá vypláznutý jen tak nadarmo...

A citát na závěr:
"K čemu je ti 9 životů, když nemáš koule..."
- Merly

Nezbývá už nic než jen zasalutovat...

Nechť tvá oběť nebude zbytečná, bro...

Jen na tvou počest... Tvou a asi tisíců chlupatých tvorů této planety, kteří doplatili na svou produktivitu, nebo na lození přes plot (že jo, Zboro? S vyplazeným jazykem)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zboro Zboro | 10. února 2014 v 22:26 | Reagovat

Chudák Koblih :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama